Ábelův Mlýn

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Restaurace Ábelův mlýn se nachází v Dolánkách nedaleko Turnova a za nás je ideální zastávkou na oběd, když plánujete výlet po krásách Českého ráje.

Jídelní lístek je obměňován v závislosti na sezóně a dostupných surovinách, a to klidně každý týden. Přesto vždy v Ábelově mlýně naleznete poctivá česká jídla s příměsí Středomoří a Francie, která pro vás s láskou připraví šéfkuchař a majitel Josef Šámal se svým týmem profesionálních kuchařů. Mimo to se zaměřují především na regionální produkty. Až do restaurace zavítáte, vyzkoušejte jehněčí z nedaleké farmy, tamní lázeňský mošt nebo půl litr piva z Rohozeckého pivovaru. 

Zavítáte-li do restaurace v letních měsících, můžete využít vedle restaurace venkovní posezení na terase. Po večeři si můžete pak se svou drahou polovičkou udělat romantickou procházku podél rybníka. V zimě má Ábelův mlýn ale také své kouzlo, kdy si své jídlo vychutnáte v teple u zapáleného krbu.

Číst více

Co tam můžete dělat

Dvakrát ročně pořádá mlýn Jarmark, kde můžete vyzkoušet nejrůznější pochutiny ať již přímo od kuchařů restaurace, tak od místních farmářů či výrobců.

Když vyrazíte na něco dobrého do Ábelova mlýna, cestou domů se stavte na prohlídku zámku Hrubý Rohozec nebo si udělejte pěší výlet po krásách Českého ráje.

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

Platba pouze v hotovosti

S ohledem na obsazenost restaurace doporučujeme rezervaci 

Pondělí má restaurace zavírací den

Do budoucna přibude k restauraci vlastní penzion

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Restaurace 2018 Vítěz v kategorii Restaurace 2018
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Domesi Concept House - Pulečný

Kouzelné chalupy

Prezidentská chata

Penziony

Chalupa v Jizerkách

Kouzelné roubenky

Chalupa Koškovka

Kouzelné roubenky

Tiny House Done

Kouzelné chalupy