Apartmány AP19

Krušné hory jsou snad poslední hory, které ještě nejsou „zkaženy“ turismem. V poslední době se o nich ale mluví čím dál tím častěji a to v souvislosti s panenskou přírodou, nepřeberným množstvím výletů do hor, ale i kouzelných malých hotýlků, kde můžete skloubit tyto výlety s dokonalým odpočinkem. A jedním z těchto míst jsou Apartmány 19.

Vybavení

Jak to tam chodí

Musíme říct, že majitelé si apartmány opravdu „vymazlili“. Původně totiž zamýšleli pořídit si jen chalupu pro sebe a svou rodinu. Na výsledku je znát, že vše vymýšleli tak, jak by to udělali sami pro sebe a možná ještě lépe. Při renovaci domu původně z 19. století nezapomínali i na ty nejmenší detaily. Dům i stodolu, kde se nachází pokoje, si zařizovali sami, ale spíše to vypadá, že jim s tím pomáhalo nějaké designové studio. Navíc to v domě krásně voní novotou a vůní luxusních svíček. 

Jelikož Míša, paní majitelka, je nadšenou milovnicí vína, ráda vás pozve do svého vinného sklípku na degustaci a při tom vám povypráví, jak se z myšlenky vlastní chalupy stal apartmánový hotel.

Kde budete spát

Vyberte si jeden z pěti apartmánů určených pro dvě až šest osob. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené, v kombinaci dřevěného nábytku, vysokých stropů, odkrytých trámů, velkých oken a bílé barvě, díky níž jsou pokoje neuvěřitelně prostorné a prosvětlené. V současné době se pro vás připravují ještě další dva apartmány a už teď vám zaručíme, že je na co se těšit!

Co tam můžete dělat

Pouhý kilometr od apartmánů najdete lyžařské středisko Plešivec, V teplých dnech se zase můžete věnovat cyklistice, chůzi po horách, rybaření nebo jízdě na koni. Kolem hotelu je rozlehlá zahrada, kde můžete jen tak odpočívat, nebo vyzkoušet pétanque či kroket. 

Majitelé mysleli i na odpočinek v podobě sauny, venkovní vany a dřevěných lázní pro bylinné a olejové koupele, rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi je zde samozřejmostí
  • Parkování možné přímo před vchodem
  • Tak rozmanité snídaně jako v AP19 jsme snad ještě nikde nezažili
  • Paní majitelka je mimo jiné skvělá pekařka, tak neváhejte ochutnat nějakou její dobrotu

.

Ocenění

  • Vítěz v katgorii Apartmány 2018 Vítěz v katgorii Apartmány 2018
Veškeré ocenění

Apartmány AP19

Pstruží 19
363 01, Merklín - Pstruží
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Restaurace Dvůr Perlová voda

Restaurace

Dvůr Perlová voda

Penziony

Angusfarm

Penziony

Angusfarm restaurace

Restaurace

Quisisana Palace

Upper Class