Arcadia Boutique Hotel

Kouzelné místo na Slovensku

Přímo v srdci historické Bratislavy je situovaný romantický a stylový boutique hotel Arcadia, který vznikl přeměnou středověkých staveb na hotel. Památkově chráněné budovy ze 13. století vytváří unikátní atmosféru s dotekem historie, kterou v žádném nově vystavěném hotelu nepocítíte.

Jak to tam chodí

Po vstupu do hotelu se vám odhalí okouzlující interiér s arkádovými chodbami a vitrážovým stropem, romantiku dávných časů ale doprovází pohodlí a luxus současné doby. Hotel nabízí 34 prostorných pokojů, zařízených s vybraným vkusem a smyslem pro detail. Některé z nich nabízejí jedinečný výhled na Františkánský kostel, jeden z nejhodnotnějších a nejstarších kostelů ve městě. Absolutní komfort potom najdete ve dvoupodlažních apartmánech, ze kterých se vám naopak naskytne výhled na Bratislavský hrad a Michalskou Bránu.

Kde budete spát

V boutique hotelu Arcadia nenajdete dva stejné pokoje. Každý host si může vybrat ten “svůj” - od cenově výhodného standardního pokoje s oknem do haly, až po nejluxusnější romantické apartmány. Všechny pokoje jsou zařízeny v historickém stylu, včetně mramorových koupelen, ale nechybí jim nejmodernější vybavení – kvalitní matrace pro zdravý spánek, klimatizace nebo televizor s DVD přehrávačem. Hosté tu najdou také bezplatný minibar, minerálku a servis na přípravu kávy a čaje. Pokud rádi dlouho vyspáváte, můžete si také objednat snídaňovou službu na pokoj.

Co tam můžete dělat

Oázu klidu najdete v soukromém Arcadia Boutique Spa tam, kde byla kdysi dávno mučírna. Dnes tu ale zažijete jen královskou péči v podobě vířivky s intimní atmosférou a vždy čistou vodou. Využít můžete také parní nebo suchou saunu a následně se zchladit v bazénku, který byl vybudován z původní studny. Díky vynikající lokaci hotelu v centru Bratislavy se můžete snadno vydat poznávat historické památky města, za zábavou a kulturou, na procházku, nákupy či za obchodem a mít ubytování stále pohodlně v docházkové vzdálenosti.

 

Co byste měli ještě vědět

  • Zaparkovat můžete v parkovacím domě v těsné blízkosti hotelu za 26 EUR/auto/den.
  • Hotel nabízí jen snídaně a jednoduchý koncept obědového menu, rádi vám ale rezervují stůl v blízké luxusní fine dining restauraci Globo
  • Soukromé spa je na objednávku nebo v ceně speciálních pobytových balíčků, fitness centrum je zdarma.

Arcadia Boutique Hotel

Františkánská 3
811 03, Bratislava
Slovenská republika

Další nabídky v této lokalitě

Rezidence Adalbert

Apartmány

Pumpion

Malé penziony

Vila Mia Valtice

Kouzelné chalupy

Vinařství Obelisk

Malé penziony

Hotel Malvázia

Hotely