Art Deco Imperial Hotel

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Art Deco Imperial je spřáteleným bratrem hotelu Cosmopolitan, proslulý šéfkuchařem Zdenkem Pohlereichem. Nachází se jen pár kroků od sebe. Byl vystavěn ve dvacátých letech minulého století a mezi jeho hosty patřili například první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk, spisovatel Franz Kafka nebo hudební skladatel Leoš Janáček. 

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Pokud jste ještě v Imperialu neochutnali nějakou z jejich specialit, musíte to napravit. Café Imperial je v současnosti jednou z nejznámějších pražských restaurací a kaváren, v čele se šéfkuchařem Zdeňkem Pohlereichem. Ochutnejte jejich vyhlášená telecí líčka na víně nebo jehněčí kolínko na majoránce. 

Tým hotelu vám mimo jiné zařídí vše, co si budete přát. Potřebujete zajistit transfer z letiště či nádraží? Rádi byste navštívili nejznámější hrady a zámky v České Republice? Nebo jste přijeli do Prahy na pár dní a chtěli byste si zajít na operu? Nic pro hotelový personál není nemožné.

Kde budete spát

Art Deco Imperial nabízí 126 prostorných pokojů ve stylu první republiky. Použité materiály jako mramor, masivní dřevo a drahé textilie dodávají historické budově tu správnou atmosféru. Prostorné pokoje jsou luxusně zařízeny kubistickým nábytkem, nejlepšími televizemi, mramorovými koupelnami s vyhřívanými podlahami a luxusní francouzskou kosmetikou L’Occitane nebo kávovary pro přípravu odpoledního espressa. 

Co tam můžete dělat

Oproti spřízněnému hotelu Cosmopolitan, najdete v Imperialu rozsáhlejší wellness zónu. Nejprve si tak můžete jít zacvičit do nonstop otevřené posilovny a poté načerpejte síly v sauně, páře nebo při olejové masáži. 

Chcete-li vyrazit na procházku po Praze, nevynechejte Staré Město, Kampu, vyhlídku na Vyšehradě nebo si jen tak zalenošte v parku Stromovka.

Co byste měli ještě vědět:

  • V rámci pobytu máte zdarma vstup do wellness zóny
  • Na jejich snídaně budete ještě dlouho vzpomínat
  • Nemusíte se bát, že v centru Prahy nezaparkujete. Portýři vám sami zaparkují vaše auto do podzemních garáží
  • Wifi připojení je tu samozřejmě zdarma k dispozici

Další nabídky v této lokalitě

Miss Sophie´s New Town

Hotely

Smetana Hotel

Hotely

Hotel Casa Marcello

Hotely

Pytloun Boutique Hotel Prague

Boutique hotely

Cosmopolitan Hotel Prague

Upper Class