Art Hotel Praha

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

V pražském Art hotelu se bude líbit všem milovníkům designu. Šest pater hotelu je vyzdobeno výtvarnými originály slavné umělecké rodiny Kotíků. Kromě uměleckého prostředí vás potěší také umístění hotelu v klidné části Prahy 7 v sousedství zahraničních ambasád, 60 metrů od tramvajové zastávky a přímo naproti největšímu pražskému parku Stromovka.

Vybavení

Kde budete spát

V hotelu je 22 pokojů a 2 apartmány. Budovu navrhl architekt Martin Kotík, uvnitř najdete umělecká díla od známých umělců české moderny Jana a Pravoslava Kotíků, fotografa Pavla Štechy a malíře Pavla Roučky. Pokoje jsou klimatizované, samozřejmostí jsou župany a fény na pokoji. K apartmánům patří také kuchyňka a terasa, ze které budete mít nádherný výhled na Pražský hrad.

Co tam můžete dělat

Na recepci vám rádi pomohou se zařízením soukromého průvodce, okružních prohlídek Prahy nebo zajištění lístků na jakékoliv kulturní akce. Objednat si můžete také skvělé masáže. Posedět můžete v klidné hotelové zahrádce či restauraci. Do několika minut se dostanete pěšky ke všem známým památkám: za 15 minut dojdete na Pražský hrad i na Staroměstské náměstí. V okruhu jednoho kilometru máte krásný park Stromovka, Křižíkovu fontánu nebo pražské Výstaviště či Národní galerii.

Co byste měli ještě vědět

  • Všechny pokoje jsou nekuřácké
  • V ceně pokoje je bufetová snídaně.
  • Parkování je za poplatek.
  • Dá se platit kartou.
  • V létě si můžete posedět na venkovní zahrádce.
  • Všude je funkční wifina.
  • Pejsci jsou tu vítáni.

Další nabídky v této lokalitě

Dům u tří havranů

Apartmány

Apartmán Karlův most

Apartmány

The Emerald

Boutique hotely

Apartmány U Modré Kachničky

Apartmány

Hotel Casa Marcello

Hotely