Babiččina péče

Babička o své blízké vždy pečovala s láskou a pochopením a stejně tak se o vás postarají v lázních, které jsou jen pár kilometrů za hranicemi hlavního města. V domě obklopeném bylinkovými zahrádkami a altánky, najdete místo, kde z vás sejmou stres každodennosti. Sám majitel má rád  wellness a masáže, a tak v tomto malém penzionu najdete nespočet relaxačních prostor, kde se může člověk nejen dobře najíst, ale také si odpočinout.

Vybavení

Kde budete spát

Na výběr máte ze sedmi vzdušných dvoulůžkových pokojů s dotykem levandule z babiččiny zahrádky. Každý pokojík má k dispozici sprchu, báječný výhled na zahrádku a na ohromující západ slunce, nebo do tichého nádvoří. 

Co tam můžete dělat

Relaxovat. Odpočinete si od všedních starostí zatímco odborníci vás budou hýčkat a rozmazlovat. Babiččina péče nabízí masáže z celého světa, z Číny i Havaje, na výběr jich jsou téměř dvě desítky. Pro dokonalou relaxaci lze doplnit dalšími relaxačními procedurami. Pro větší pohodlí vám zde poskytnou ručník, župan a pantofle. V objektu je možné si i zacvičit, probíhají tu pravidelné lekce pilates, jógy a tance.

Až tu budete, rozhodně vyzkoušejte nějaké jídlo z místní restaurace Babiččina zahrada, kde v létě můžete pojíst v altánku na zahradě, kde se o vás postará profesionální obsluha a jídlo bude uvařené z kvalitních lokálních surovin.

Co byste měli ještě vědět

Pokud si chcete péče skutečně užít, volte některý z vícedenních balíčků, které jsou i cenově výhodnější.

Na masáž i další péči je lepší objednat se pár dní dopředu.

Všechny prostory jsou nekuřácké a nepodává se zde alkohol.

Pro klid ostatních hostů vypněte svůj mobil.

Další nabídky v této lokalitě

Dancing House Hotel

Hotely

Chateau St. Havel

Hotely

Chateau Clara Futura

Hotely

Hotel Paříž Praha

Upper Class

Port X

Glamour camping