Babiččina zahrada

Restaurace Babiččina zahrada je součástí malého penzionu, ve kterém se ukrývá i luxusní wellness Babiččina péče. Najdete zde nespočet relaxačních prostor, ve kterých můžete podstoupit na dvě desítky masáží a dalších procedur z celého světa. Tahle babička procestovala svět, aby pro hosty přivezla to nejlepší z jeho každého koutu.

Interiér restaurace zdobí kachlová kamna, která mu dodávají útulnou atmosféru. Nadchnou vás i závěsy s drobnými kvítky na oknech a nábytek, který připomíná kuchyň babičky někde na venkově. Pokud jste takovou babičku měli, můžete se vrátit do dětství. V letních měsících ale doporučujeme jíst venku v malých altáncích, které jsou rozmístěny po zahradě tak, aby hosté měli příjemný pocit soukromí.  Mezi altánky jsou pak různé bylinkové záhonky.Číst více

Vybavení

Co tam můžete dělat

Jídelní lístek není zbytečně obsáhlý, ale najdete v něm staročeskou i evropskou kuchyni. Jídla v restauraci připravují z potravin od drobných  lokálních pěstitelů, farmářů ale i dodavatelů – vše musí být v perfektní kvalitě. Jídelní lístek není zbytečně obsáhlý, ale najdete v něm staročeskou i evropskou kuchyni. Za pozornost stojí nejen kvalita samotného jídla ale i způsob jeho podávání - například tatarák vám číšník připraví přímo u stolu, polévku servírují v puntíkovaném rendlíku s naběračkou a zákusek vás naprosto ohromí.

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

Chcete-li místní kuchyni ochutnat, své místo si raději rezervujte s několikadenním předstihem.

Objednat stůl můžete i on-line.

Sál si můžete pronajmout na soukromé i firemní akce.

Pro dospělé i děti jsou zde připravené kurzy vaření

V penzionu půjčují kola a probíhají zde lekce cvičení a tance

Další nabídky v této lokalitě

MeetMe23

Hotely

Port X

Glamour camping

Aquarius

Apartmány

Chateau Clara Futura

Hotely

VIPLiving Houseboat

Glamour camping