Chalet Eisner

Pod zastřešující název Chalet Eisner spadají tři horské chaty, které byly během dvou let postaveny v srdci Krkonoš. Česko-rakouský manželský pár si tak splnil svůj dlouholetý sen, tedy poskytovat stylové a jedinečné ubytování v horách. Prozatím je k dispozici chata Petra, další ubytování už brzy nabídne také chata Elisabeth.

Cena od5785 Kč Objekt /noc

Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Horská chata Petra se nachází ve Velké Úpě, jen několik metrů od hlavní sjezdovky Portášky. Nabízí moderní ubytování v naprostém soukromí, přesto však s ojedinělým servisem. Při příjezdu na vás bude čekat sympatická dcera majitelů s klíči od chaty, pomůže se zavazadly a provede vás chatou. V zimních měsících je také zajištěn transport z parkoviště na chatu.

Kde budete spát

K dispozici jsou dvě ložnice pro páry a jeden čtyřlůžkový pokoj s celkovým počtem lůžek pro maximálně 9 hostů. V horním patře se také nachází dvě koupelny se sprchovým koutem i vanou a dvě samostatné toalety. Interiér, jemuž dominuje dřevo, s citem zařídila sama majitelka Ingrid Eisner ve stylu alpských chaletů. Nechybí zde prostorná a plně vybavená kuchyň, společné prostory pak zkrášlují prosklené otevírací dveře, které umocňují výhled do údolí a kontakt s krajinou.

Co tam můžete dělat

Trávení volných chvil zpestřuje možnost využití finské sauny přímo v chatě a lyžování v nedalekých ski areálech či na sjezdovce Portášky. Při hezkém počasí se přímo nabízí posezení na velké terase s možností grilování a krásným výhledem do údolí Velké Úpy. Během dlouhých chladných večerů vás jistě potěší vnitřní krb i vinotéka s výběrem vín od rakouských vinařů. Myslí tady ale i na děti, pro které je připraven herní koutek vybavený šipkami, deskovými hry, hračkami i tabulí na kreslení.

Co byste měli ještě vědět

  • V hlavní sezoně jsou možné pobyty na minimálně 5 nocí, při obsazenosti chaty do 4 osob je poskytována sleva 10%.
  • Majitelé jsou vám během pobytu k dispozici. Nabízejí třeba nákup a dovoz čerstvých potravin nebo snídaňového pečiva, hlídání dětí, transport do lyžařských středisek a další doplňkové služby pro zpříjemnění pobytu.
  • V chatě je také lyžárna se sušákem na boty.
  • Domácí mazlíčci jsou vítáni po domluvě a za poplatek.

Chalet Eisner

Prostřední vysluní 353
251 21, Pec pod Sněžkou - Velká Úpa
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Brusírna

Kouzelné chalupy

Chata Hradečanka

Hotely

Aparthotel Svatý Vavřinec

Hotely

Ledárna

Kouzelné chalupy

Chalupa na horách

Kouzelné chalupy