Chalet Eisner - Chata Elisabeth

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Chata Elisabeth byla postavena se záměrem poskytnout ubytování pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel, kteří si chtějí užít společné chvíle v chatě, která nabízí více než jen klasické horské ubytování.  

Chata se nachází vedle chaty Petry ve Velké Úpě s výhledem do údolí a ještě blíže ke sjezdovce. 

Stejně jako u chaty Petry bylo cílem poskytnout ubytování, které bude u hostů zanechávat okouzlující dojem. Chata Elisabeth je postavena z kanadského cedru a jeho intenzivní vůně vás uchvátí již při vstupu dovnitř. Interiér chaty je vybaven nábytkem od truhlářů, který koresponduje s okolním prostředím hor. Kombinace skla, kamene a dřeva dodává chatě vzdušný a zároveň útulný pocit. V chatě si každý najde svůj koutek k zábavě, relaxu nebo odpočinku. Pro nejmenší návštěvníky je zde dětský pokoj plný her, stolního fotbálku, šipek a TV s DVD přehrávačem, kachlová pec s krbem, kde si každý rád odpočine po náročném horském dni a čtecí koutek pro knihomoly s výhledem do okolních kopců. Pro příznivce wellnessu je zde připravená finská sauna a Kneippovy lázničky, které mají blahodárný účinek na lymfatický systém. K venkovní zábavě je nachystaný gril a ohniště k opékání buřtů. 

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Pes
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Slovo majitele

Elisabeth Brada Eisner a Martin Brada (dcera a zeť majitelů a provozovatelé chalet Eisner)
06/05/2019
Přijeďte k nám načerpat energii a užít si horskou atmosféru v krásné stylové dřevěné chatě. Jsme tu pro vás, abychom vaši dovolenou proměnili v zážitek.
Přijeďte k nám načerpat energii a užít si horskou atmosféru v krásné stylové dřevěné chatě. Jsme tu pro vás, abychom vaši dovolenou proměnili v zážitek.

Další nabídky v této lokalitě

Šípková

Kouzelné roubenky

Chalet Eisner - Chata Petra

Kouzelné chalupy

Chata Hradečanka

Boutique hotely

Chalupa Mlýn

Kouzelné roubenky

Konopindova chata

Kouzelné chalupy