Chalet Eisner - Chata Elisabeth

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Že vám název Chalet Eisner něco říká? Asi jste už u nás četli o první z jejich chat, chatě Petra. Pokud jste zoufali, že se do ní nevejdou všichni vaši kamarádi či rodina, máme pro vás skvělou zprávu. Majitelé teď uvedli do provozu druhou chatu po vzoru alpských chaletů, chatu Elisabeth, do které se vejde téměř dvojnásobný počet hostů. A my musíme říct, že je stejně kouzelná jako Chata Petra.

Vybavení

 • Luxusní postel
 • Lyžování
 • Parkování
 • Pes
 • Vana
 • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Chata Elisabeth stojí hned vedle Chaty Petra ovšem ještě blíže k sjezdovce. Je postavena z kanadského cedru, jehož vůně vás uchvátí už při vstupu do chaty. Interiér je vkusně zasazen do prostředí hor a kombinace skla, kamene a dřeva ji dodává vzdušný a vkusný dojem. V přízemí chalupy můžete naplno využívat prostornou a plně zařízenou kuchyň s výhledem na protější hory. Dále jídelní kout společně s velkým obývacím prostorem s koženými sedačkami. Dominantou celé místnosti jsou bílá kachlová kamna, za kterými můžete lelkovat na kožešinách a popíjet horký čaj.

Kde budete spát

Maximální počet hostů je patnáct osob. Ubytovat se tak můžete ve čtyřech dvoulůžkových pokojích, kdy dva z nich mají přístup do podkroví, které poskytuje nocleh pro dalších sedm hostů. To si oblíbí především děti a vy budete mít své soukromí. Hosté se nemusí bát, že by se ráno tísnili v jedné koupelně – v chatě jsou totiž celkem tři. Jedna se sprchovým koutem, druhá s volně stojící vanou a třetí koupelna je soukromá v hlavní ložnici. Buďte tedy rychlí a ulovte tento pokoj jako první.

Co tam můžete dělat

V chatě se nudit rozhodně nebudete. Pro nejmenší je tu zřízen dětský pokoj plný her, který ovšem využijí i starší návštěvníci. Ti si mohou zahrát stolní fotbálek, šipky nebo si večer pustit film na velké televizní obrazovce. Knihomolové se mohou zase schovat do čtecího koutku, aby se mohli naplno začíst do příběhu. Chalupa nabízí také slunnou terasu s kamenným grilem nebo i ohništěm, abyste si měli kde upéct buřty. Zvláště v zimě, po celodenní lyžovačce oceníte wellness v podobě finské sauny s výhledem do lesů a kneippovy vaničky podporující lymfatický systém.

Co byste měli ještě vědět

 • Co takhle dovážka čerstvého pečiva až na chatu? Pro majitele žádný problém
 • Parkovat můžete přímo u chalupy
 • K wifi se pohodlně připojíte
 • Pejsci jsou vítáni

Ocenění

 • Vítěz v kategorii Kouzelné chaloupky 2019 Vítěz v kategorii Kouzelné chaloupky 2019
Veškeré ocenění

Slovo majitele

Elisabeth Brada Eisner a Martin Brada (dcera a zeť majitelů a provozovatelé chalet Eisner)
06/05/2019
Přijeďte k nám načerpat energii a užít si horskou atmosféru v krásné stylové dřevěné chatě. Jsme tu pro vás, abychom vaši dovolenou proměnili v zážitek.
Přijeďte k nám načerpat energii a užít si horskou atmosféru v krásné stylové dřevěné chatě. Jsme tu pro vás, abychom vaši dovolenou proměnili v zážitek.

Další nabídky v této lokalitě

Šípková

Kouzelné roubenky

Chalupa na horách

Kouzelné roubenky

Hotelový komplex PECR

Hotely

Chalupa Mlýn

Kouzelné roubenky

Ledárna

Kouzelné roubenky