Chata Kvačany

Kouzelné místo na Slovesku

Dřevěná novostavba v severní části Liptovské kotliny vybavena v tradičním venkovském stylu s nádechem luxusu poskytne naprosté soukromí a ničím nerušený klid vám i celé vaší rodině. Navíc první pohled po probuzení spočine na nádherné soutěsce Kvačianská dolina, kam se volnou chůzí dostanete za necelou hodinu. Ten výlet za to stojí a až se po celém dni vrátíte zpět na chatu, teplo krbu a příjemná atmosféra vás jistě zahřeje.

Vybavení

Jak to tam chodí

Chatu si lze pronajmou pouze jako celý objekt do kterého se vejde až 12 osob. V přízemí je pak pro hosty k dispozici nadstandardně zařízená a prostorná kuchyň s jídelním koutem, kam se pohodlně vejde celé osazenstvo chalupy. Ve vedlejší místnosti je obývací prostor s dvěma sedačkami a krásnými kachlovými kamny, kde si můžete v chladných dnech zatopit. Dřevo tu budete mít samozřejmě nachystané. Z obýváku můžete volně projít na terasu a krásně upravovanou zahradu.

Kde budete spát

V přízemí se můžou ubytovat první hosté v třílůžkové ložnicí s vlastní koupelnou a vstupem na terasu. Pokoje v horní části tvoří dva samostatné apartmány se soukromou koupelnou. Vybrat si můžete jak dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou nebo chcete-li naprosté soukromí, tak chalupa nabízí i malé jednolůžkové pokoje, které jsou ovšem velmi útulné. Všechny pokoje jsou světlé, zařízené kvalitním dřevěným nábytkem, doplněné o barevné doplňky v zelené a červené. 

Co tam můžete dělat

V zadní části zahrady je příjemné posezení s grilem, tak si pouze nakupte vaše oblíbené pochutiny a už rozpalujte oheň. Za prozkoumání poté stojí okolí Liptovské kotliny. Nevynechejte Kvačianskou dolinu, kterou jsme již zmínili. Projděte si ji celou od skalního útvaru Jánošikova hlava až po vodopád Ráztoka. Termín je nenáročný a vhodný i pro děti. Zdejší umístění umožňuje hostům vyrazit do všech koutů Slovenska jako jsou Nízké i Vysoké Tatry, na Chočské vrchy nebo posaďte děti do auta a zajeďte do Tatralandie. Vodní atrakce je zabaví na celý den. A jestli byste raději trochu více soukromí, ubytovaní hosté mohou volně využívat bazén a saunu v nedalekém wellness hotelu Chopok.

Co byste měli ještě vědět

  • Pejsky vezměte klidně s sebou, budou mít hezký výběh na zahradě
  • Zaparkovat můžete přímo u chaty
  • K wifi se také připojíte
  • Wellness si můžete dopřát v nedalekém hotelu
  • Stravu si musíte na chalupě obstarat sami, ale základní suroviny na vaření tu najdete

Další nabídky v této lokalitě

Liptovský dvor

Penziony

Hotel Tri Studničky

Upper Class

Chata U Maca

Kouzelné chalupy

Chalúpka Borové

Kouzelné roubenky

Hotel Rotunda

Hotely