Chateau Clara Futura

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Místo, kde zažijete nezapomenutelné setkání minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Místo, které představuje dokonalou kombinaci historie a moderny. Propojení původních dobových prvků s designem a moderními technologiemi. Zámek 21. století. Tak nějak by se dal popsat renesanční zámecký hotel Clara Futura, který se nachází v Dolních Břežanech u Prahy.

Jak to tam chodí

Zámecký komplex s překrásnou kaplí najdete v dosahu MHD i taxi, ale bez zatěžujícího ruchu centra Prahy a v obklopení relaxačních zahrad. Unikátní světlé prostory hotelu jsou nabité špičkovými technologiemi pro maximální komfort bydlení a nabízí dostatečnou kapacitu pro nerušené konání více akcí najednou. Ať už hledáte diskrétní zázemí pro obchodní jednání, místo pro prezentaci nového produktu nebo značky, teambuilding, svatbu, večírek či mezinárodní akci, jste na správné adrese.

Kde budete spát

Zámecký hotel nabízí luxusní ubytování ve 40 dvoulůžkových prostorných pokojích, které jsou zařízeny v čistém designovém stylu a krémových barvách. Díky “blackout” závěsům pro úplné zatemnění místnosti a luxusním matracím se tady vyspíte jako v bavlnce. Vybrat si můžete i z podkrovních pokojů, pro zvláštní příležitosti je pak určeno Svatební a Arcibiskupské apartmá s výhledem do zahrady a relaxační vanou pro dvě osoby přímo v místnosti. Novomanželské apartmá navíc zdobí část zrestaurovaných fresek z původní kaple.

Co tam můžete dělat

Zkuste ranní chvilku jógy na zelené trávě, nikým nerušené rozjímání na zámecké lavičce, procházku nebo třeba piknik na tradiční kostkované dece. Zámecký areál je jako stvořený pro pohádkové svatby a své ano si můžete říct v historické kapli svaté Máří Magdaleny nebo pod širým nebem. V restauraci vás pak občerství pochoutkami evropské kuchyně s prvky tradiční a poctivé francouzské gastronomie, připravených z čerstvých lokálních surovin.

Co byste měli ještě vědět

  • Pro hotelové hosty je parkování vyhrazeno přímo v areálu pod kamerovým systémem.
  • Recepce s lobby barem je hostům k dispozici nonstop.
  • Domácí mazlíčci jsou vítáni, poplatek za čtyřnohého hosta vám ochotně upřesní na recepci.
  • V hotelu není wellness.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Hotely 2019 Vítěz v kategorii Hotely 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Chateau St. Havel

Hotely

Hotel Paříž Praha

Upper Class

Dancing House Hotel

Hotely

Miss Sophie´s New Town

Hotely

VIPLiving Houseboat

Glamour camping