Ferienparadies Natterer See

Zažijte kontrast mezi moderním městem a vysokohorskými horami. Užijte si dovolenou v rekreačním středisku v prostředí nedotčené přírody. Na místě, odkud nemusíte ani vytáhnout paty, protože tu je vše, co byste mohli  potřebovat.

Jak to tam chodí

Ferienparadies Natterer See je velké rekreační středisko, jehož značnou část tvoří prostor, kde můžete zaparkovat svůj karavan. Pokud jste sem přijeli za tímto účelem, při check-inu dostanete určené místo a můžete začít kempovat.

Kde budete spát

Pokud jste nepřijeli s vlastním karavanem, je tu pro vás několik variant. Od mobilních domů s plně vybavenou kuchyní a soukromou terasou, romantické barely pro dva, safari lodge pro celou rodinu až po dřevěné domky zasazené mezi stromy.

Co tam můžete dělat

Ferienparadies má mnoho co nabídnout. Letní kino za hezkého počasí, jezero s spoustou vodních  sportů, dětské herny, golfové hřiště, tenisové kurty… Najdete tu i plno obchodů s potravinami, bistro nebo restauraci. Pokud vyjedete ven z areálu, vydejte se do Innsbrucku. Najděte si čas na návštěvu křišťálového světa Swarovski. Pokud toužíte po pořádné porci odpočinku, jen hodinka autem vás dělí od Aqua Dome - unikání wellness s jedinečnou architekturou.

Další nabídky v této lokalitě

Dolomitenhütte

Malé penziony

ARX Boutiquehotel

Boutique hotely

Ufogel

Glamour camping

Sonnenhof Genusshotel & Appartements

Hotely

Landgut Moserhof

Kouzelné chalupy