Fuego Camp

V tomhle kempu vás bude čekat zcela unikátní zážitek - ve Fuegu to totiž není ani tak o ubytování, ale spíš o tom všem, co je kolem. Unikátní kurz vaření venku uprostřed krásné přírody je nezapomenutelný. Vaří se tu pod dohledem zkušeného šéfkuchaře Marka Pavaly, který koncept vymyslel, a to jen a jen na otevřeném ohni. Hoduje se do nočních hodin a poté se usíná ve stanech na přilehlé louce. 

Jak to tam chodí

Společně s Markem a jeho kolegou Ivanem si projdete průběh kurzu, řeknete si pár zásad a pustíte se do práce. Vaší kuchyní bude příroda, nebudete potřebovat vzduchotechniku ani konvektomaty. Veškeré vaření se děje na otevřeném ohni, suroviny se připravují pod modrou oblohou a hostina se odehrává v obrovském yurtovém stanu. Každý kurz je patřičně doplněn vínem a jiným pitivem.

Kde budete spát

Noc strávíte v luxusním stanu s ložnicí od firmy Nordisk, jen si nezapomeňte vzít spacák. Karimatku nechte doma, všechny stany jsou vybavené 70 cm širokými, samonafukovacími matracemi Nordisk s integrovaným polštářem.

Co tam můžete dělat

Budete aktivně zapojeni do příprav a vaření po celou dobu kurzu, ale pokud budete chtít, můžete si dát na chvíli pauzu a pozorovat koně a krávy, kteří se pasou všude kolem. Za horkých letních dnů se také můžete osvěžit v nedalekém rybníce.

Co byste měli ještě vědět

  • Na výběr je několik druhů kurzů

  • Kurzy probíhají za každého počasí od května do října a začínají v 16:00

  • Přesnou lokaci se dozvíte po zaplacení kurzu, je to zhruba 30min z centra Prahy

  • Na místě je k dispozici pramen vody a 2 chemické toalety

Další nabídky v této lokalitě

Stříbrný vítr

Penziony

Statek u Medvěda

Apartmány

Green Stone Lipno

Apartmány

Knížecí cesta

Boutique hotely

Altholz Ideenhaus

Apartmány