HOTEL city.city

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Hotel City.city se nachází na okraji Ostravy, které se dříve přezdívalo „ocelové srdce republiky“ a mnoho lidí si ji stále spojuje s průmyslem a továrnami. Před třemi lety zde ale designérka a majitelka hotelu vytvořila architektonicky čisté místo pro designový hotel s netradiční restaurací. Hotel City.city je postaven ve skandinávském stylu, který je plný čistých a otevřených prostorů, skleněných prvků a masivního dřevěného nábytku.

Vybavení

  • Industriální prostor
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Po vstupu do hotelu ihned narazíte na recepci, kde vás přivítá příjemný personál. Pokud dorazíte v předstihu a nebude pro vás ještě nachystaný hotelový pokoj, recepční vás posadí do otevřené restaurace s velkými okny a otevřenou kuchyní, takže budete mít skvělý pohled na přípravu vašeho jídla.

Stejně jako je netradiční zařízení hotelu, jsou netradiční i jeho služby. Snídaně se podává v dřevěné bedýnce a personál vám ji nechá u dveří na stolku. „Naši návštěvníci si tento způsob snídání oblíbili. Stačí si večer vybrat, který druh snídaně chtějí a ráno se nemusí nikam honit, oblékat se ani jinak zkrášlovat – posnídají v soukromí na svém pokoji“, vysvětluje koncept majitelka hotelu Daniela Hradilová.

Kde budete spát

Hotel disponuje pokoji pro jednu či dvě osoby až po rodinné apartmány s ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Všechny pokoje se nesou v duchu minimalismu, počínaje prostou postelí s dvěma konferenčními stolky a střídmě zařízenou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou konče. Všechno je tu ale promyšlené do posledního detailu a vy se zde budete cítit jako v designovém ráji.

Co tam můžete dělat

Díky poloze hotelu na okraji Ostravy, ve čtvrti Přívoz, máte neomezené množství tipů na výlety nebo nejrůznější kavárny s výběrovou kávou a dortíky. Táhne-li vás to večer za zábavou, vyražte na drink do slavné Stodolní ulice.

Navštívíte-li Ostravu s dětmi, doporučujeme zajít do místní zoologické zahrady spojené se safari a botanickou zahradou. Rozhodně nevynechejte ještě výlet do přírody a vydejte se do Chráněné krajinné oblasti Poodří, kde rozhodně přijdete na jiné myšlenky.

Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi zdarma k dispozici
  • Bezplatné parkoviště
  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Snídaně přímo na pokoj

Další nabídky v této lokalitě

Rekovice

Penziony

Chaloupka, která existuje

Kouzelné chalupy

Penzion Jurášek

Penziony

Miura hotel

Upper Class

Cattaleya

Boutique hotely