Hotel Malvázia

Kouzelné místo na Slovensku

Jen pár desítek kilometrů od česko-slovenských hranic se na úpatí Malých Karpat nachází hotel Malvázia. Tento relaxační a zážitkový komplex, který se rozprostírá v 8 hektarovém parku, z jedné strany lemují rašelinová jezera a borovicové lesy, a z té druhé ho obklopují malebné louky, pole a paseky vlnící se až k zalesněným kopcům Karpat.

Vybavení

Jak to tam chodí

Hotel má komorní, rodinný charakter a je ideální jak pro oddychové a víkendové pobyty, rodiny s dětmi, tak i firemní eventy a akce. Poskytované služby se zakládají na jednotné filozofiii - pohoda, pohyb, poznání. A proč Malvázia? Jednak okolí hotelu nese ve starých rakousko-uherských katastrálních mapách označení "Malvazska rét", a druhak se pojem "malvázia" přeneseně používal k označení velmi příjemného, lahodného a sladkého nápoje. Jméno je tedy osud.

Kde budete spát

Komplex Malvázia nabízí kromě čtyřhvězdičkového hotelu také restauraci s terasou, konferenční místnost, knihovnu, samostatný vinný sklípek a wellness. Ubytovat se můžete v jednom z 19 klimatizovaných pokojů s vlastní koupelnou, LED TV, minibarem a trezorem. Kvalitní matrace doplňuje antialergické ložní prádlo. K dispozici jsou také jednolůžkové pokoje, apartmány s kuchyňkou nebo bezbariérové pokoje. Celková kapacita lůžek je 36, s přistýlkami až 44.

Co tam můžete dělat

Dovolte si únik od ruchu všedních dní a dopřejte si trochu odpočinku, ať už s dětmi, partnerem nebo třeba v rámci firemního pobytu. Rozlehlá zelená oáza kolem hotelu Malvázia nabízí nespočet možností pro sportovní i relaxační vyžití. Využít můžete dva tenisové kurty s pevným povrchem, fotbalové hřiště nebo pískové hřiště pro plážový volejbal, zahrát si ale můžete i petanque, stolní tenis, kroket, šipky nebo badminton.

Komorní wellness je vybavené venkovní vířivkou, třema druhy saun a jednoduchými vodními procedurami podle Kneippovy metody. Vašim unaveným nohám například uleví chůze naboso po speciálním chodníku, relaxovat můžete i procházkami ovocným sadem, bylinkovou zahradou nebo si půjčit loďku a chytat ryby.

Co byste měli ještě vědět

  • Parkování přímo u hotelu.
  • K dispozici je i venkovní bazén, dětské hřiště a 2/3D kino s prostorovým ozvučením.
  • Možnost zapůjčení kol, loděk a sportovního vybavení.
  • Na recepci hotelu lze zakoupit rybářský lístek pro rybolov v blízkých rašelinových jezerech.

Další nabídky v této lokalitě

Villa Hrušky

Penziony

Vinařství Obelisk

Malé penziony

Palace Hotel Pezinok

Hotely

Pumpion

Malé penziony

Loft hotel Bratislava

Hotely