Hotel Victory & Restaurant Signature

Jen pár minut od centra Brna, ihned u sjezdu z dálnice, najdete stylový hotel s luxusním gastronomickým zážitkem. Restaurace Signature je vyhlášená široko daleko a právem se stala vítězem kategorie FINE DINING Gourmet Brno 2019. Nebojte se ani lokality. Přesto, že hned vedle je nejfrekventovanější silnice republiky, soukromí a klidu hotelu to neubírá. 

Jak to tam chodí

Hotel Victory vám bude skvělým útočištěm, hledáte-li prostory pro váš teambuilding. K tomu vám je k dispozici konferenční centrum s nejmodernější audiovizuální technikou až pro 60 osob. Hotel vám ke školení rád nachystá i drobné občerstvení a na večeři si rozhodně zajděte do stylové restaurace Signature pod vedením Pavla Veltruského, který má zkušenosti s Michelinskou restaurací. Všechnu skromnost stranou, vařil přímo pro Julii Roberts. A že se jedná opravdu o velký gastronomický zážitek, o tom se musíte přesvědčit sami. Zkuste vychytat víkend, kdy se v restauraci koná brunch. Je to pouze jednu neděli v měsíci, ale věřte, že za tímto zážitkem se sem vyplatí zajet.

Kde budete spát

Ubytovat se můžete jak ve dvoulůžkových pokojích, tak v prostornějším dvoupokojovém apartmá. Ten má oproti ostatními pokojům v koupelně vanu. Samozřejmostí jsou veškeré toaletní potřeby včetně fénu a kosmetické řady Four Elements.  Ať už si vyberete jakýkoliv typ pokoje, nadměrně velkou a neuvěřitelně pohodlnou postel si užijete všude. K tomu je ve všech pokojích použit jednoduchý a čistý design laděn do přírodních tónů.


Co tam můžete dělat

Přímo v hotelu si můžete dopřát thajské masáže jak jinak než od rodilých thajek s více jak patnáctiletou zkušeností v oboru. Vyzkoušet můžete například tradiční masáže zad a šíje, olejovou aroma masáž nebo třeba romantickou masáž pro dva. Nově si můžete odpočinout i v thajských lázních. Součástí hotelu je i casino pro ty z vás, kteří čas od času ráddi zkusí hazard. Mrkněte na webové stránky na širokou nabídku procedur. Ve volném čase si zajeďte do Brna, které je plné útulných kaváren a stylových bister, historických památek a galerií.

Co byste měli ještě vědět

  • Bohaté snídaně jsou v ceně
  • Wifi je samozřejmost
  • Pokud jste přijeli elektromobilem, u hotelu si ho můžete pohodlně nabít
  • Všechny prostory jsou nekuřácké
  • Domácí mazlíčky musíte nechat doma

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Sladovna

Hotely

Věstonická Moruše

Apartmány

Vinný Tunel

Malé penziony

Vinařství Gotberg

Malé penziony

Statek Samsara

Penziony