Mlýn Danemark

Už když přijíždíte k mlýnu skrytou lesní cestou podél říčky Vrchlice, tušíte, že klidné místo k vašemu odpočinku se blíží. Není tu recepce, zato vždy milý, ochotný personál, který se vás ujme od prvních okamžiků vašeho příjezdu. 7 designových pokojů a různá zákoutí mlýna včetně vyhřívaného bazénu nabízí všem, kdo potom touží, naprosté soukromí a ničím nerušený klid.


JAK TO TAM CHODÍ

Všude okolo sebe vidíte rukopis majitelky Gabriely Marcinkové, jejímu smyslu pro design a zvláště detaily, které jsou vesměs všechny z jejího obchodu Flamant. Originální myšlenka Flamantu byla založena na reinterpretaci starožitného nábytku a dekorativních předmětů s citem pro perfektní spojení mezi minulostí a přítomností. Kuchyně a restaurace dominuje celému hotelu. Dojem umocňuje samotný vzdušný prostor restaurace s ohromným krbem uprostřed. Pokud to suroviny dovolí, s kuchařem se můžete domluvit na jakémkoli vašem chuťovém přání. Příjemný pocit dolaďuje všudypřítomné kvalitní jemné ozvučení, tóny jazzu, blues grass nebo francouzských šansonů.

KDE BUDETE SPÁT

Doslova v postelích jak pro krále a královny. Nesmírně pohodlné spaní, jemné a luxusní povlečení, bezpočet polštářů, udělají své. Každý ze 7 pokojů je trochu atypický, ale všechny jsou prostorné a více než komfortně zařízené. Navíc je tu samostatný malý kouzelný domeček. Na pokojích najdete navíc luxusní kosmetickou řadu Suzanne Kaufman.

 

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Den můžete strávit u bazénu a nejenom v letních měsících, je vyhřívaný. Všudypřítomné zákoutí mlýna, jeho rozlehlé zahrady a patia, přímo vybízí k tomu si někam zalézt a v klidu si konečně přečíst dlouho plánovanou knihu. Pro horolezce a horolezčata, jsou tu skály a vůbec nejsou špičatá, takže tu můžete lézt a ty méně zdatní, můžou se procházet okolo Vrchlice a nebo navštívit opravdu kouzelné a nádherné město Kutná Hora (cca 20 min. pěšky). To je výlet v klidu i na půl dne. My rozhodně doporučujeme se moc od mlýna nevzdalovat, nechat se rozmazlovat a mlýn si pořádně užít.

CO BYSTE JEŠTĚ MĚLI VĚDĚT

 Všechny pokoje jsou nekuřácké.

V ceně pokoje je snídaně, další jídlo platíte.

Dá se platit kartou.

Všude je funkční wifina.

Pejsci jsou tu vítáni.

Malé děti pro klid nás dospělých tu nenajdete.

Mají tu úžasné župany, co jsou spíše jako japonská kimona.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Upper Class 2018 Vítěz v kategorii Upper Class 2018
  • Vítěz v kategorii Upper Class 2017 Vítěz v kategorii Upper Class 2017
Veškeré ocenění

Mlýn Danemark

Po Mlýnech 82
284 01, Kutná Hora
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Fořtovna

Penziony

Apartmány Kocourek

Malé penziony

Palace Kutná Hora

Hotely

Chateau Hostačov

Hotely

Chalupa nad Popelkou

Kouzelné chalupy