Plumlov

Luxus s nádechem domácí pohody, takto lze charakterizovat Hotel Plumlov. Pokud je vám blízký styl první republiky, dobový vzhled interiéru a úžasná hudba hrající v pozadí při vychutnávání znamenitých delikates vám učarují. Hotel byl postaven už v roce 1906 a bohatá historie je protknuta celým komplexem. Nezaměnitelnou atmosféru dokresluje umístění hotelu. Nachází se na samotném břehu Plumlovské přehrady, pět kilometrů od Prostějova v samém srdci Moravy. Malebné okolí s nádherným výhledem tvoří výborné předpoklady k pořádání rodinných oslav, svateb, firemních setkání, konferencí, školení i k příjemné dovolené.

Vybavení

JAK TO TAM CHODÍ

Překvapí vás až neuvěřitelně snadná dostupnost k hotelu. Jako by vás samotné místo vítalo s otevřenou náručí. Hotel je velmi líbezný. Jakmile vstoupíte na zadní prosluněnou terasu s výhledem na rozlehlou vodní hladinu Plumlovské přehrady, nezapochybujete ani na okamžik, že tady strávíte úžasné dny.

Na malinké roztomilé recepci vás přivítají usměvavé tváře a vy se hned v prvním okamžiku začnete těšit na pokoj, ke kterému vám dají klíč. Potěší vás nejen milý přístup, péče jako o člena vlastní rodiny, ale i spousta osobních tipů, kam vyrazit za poznáním. Příjemný dojem dovrší úžasná domácí atmosféra vnitřních prostor hotelu.

KDE BUDETE SPÁT

Hotel Plumlov má dvanáct krásných dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj je originál, ale všechny spojuje jedinečný styl první republiky. Pro romantické duše, které si chtějí vychutnat nezapomenutelné chvíle ve dvou, je připraveno svatební apartmá s vlastní vířivkou.

U srdce vás zahřeje i překrásný výhled z okna na vodní hladinu přehrady nebo do uklidňující zeleně. Na pokoji na vás čeká vše potřebné - pohodlná postel, prostorná šatní skříň a příjemné posezení v křesle u malého sympatického stolíku. Po teplé sprše vás ukolébá úžasný klid. Pohoda, komfort a blízkost přírody jsou doslova balzámem. Tady se vyspíte do růžova, to nám věřte.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Toužíte po relaxaci, chcete si zasportovat nebo si jen přejete procházku na čerstvém vzduchu v půvabném prostředí? To vše je tady možné.

Stačí usednout na slunnou terasu s božským výhledem na Plumlovskou přehradu, zavřít oči, vedle sebe postavit šálek kávy a nechat se kolébat slunečními paprsky. K odpočinku vybízí i řada laviček na břehu přehrady, kde se můžete kochat pohledem do dáli.

Vodní plocha má ideální rozlohu. Přibližně 5 km dlouhý okruh zve k běhání i k projížďce na kole a na jeho konci vám do cesty směle vstoupí Zámek Plumlov ve své jedinečnosti. Pokud by vám tato vzdálenost byla málo, nic vám nebrání vyjet po cyklostezkách, které jsou v okolí, a užít si jízdu v poklidném městečku. Přibližně od května do září si pak určitě nenechte ujít romantickou projížďku po Plumlovské přehradě. A co víc, v létě se v přehradě můžete dokonce okoupat. Kdo miluje přírodní koupání, bude doslova v ráji.

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

Jak na pokojích, tak v restauraci je vysokorychlostní připojení k internetu.

V ceně pokoje je snídaně. Další jídlo je na vás.

Pejsci jsou tu vřele vítáni. Sami majitelé jsou milovníky psů.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Příjemné posezení na lavičkách na břehu přehrady.

Dá se bez problémů platit kartou.

V okolí je řada obchůdků, takže není nouze o zakoupení svačinky na delší výlet.

Hotelové parkoviště pro hosty zdarma.

Autobusová zastávka kousíček od hotelu.


Možnosti navíc:

Zařízení dokonalé svatby na klíč s obřadem na slunné terase s výhledem na vodní hladinu.

Možnost konání konferencí, seminářů, školení, meetingů, teambuildingů, workshopů, oslav a dalších soukromých akcí, kdy krásné prostory a prostředí Plumlovské přehrady vykouzlí uvolněnou a příjemnou atmosféru.

Plumlov

Mostkovice 980
798 02, Mostkovice
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Poloroubenka GRIMIK

Kouzelné chalupy

Long Story Short Hostel & Café

Penziony

Kůlna

Penziony

Zikmundov

Penziony

Theatre Hotel

Hotely