Restaurace Na Palubě

Na světě existuje nespočet restaurací, ale jen pár z nich se v životě stává našimi „přístavy". Vychutnáváte si rádi skvělé jídlo a dobré pití v neobvyklém prostředí? Potom jste na správné adrese. Již při příchodu po schodech vás hned zaujme poměrně velký prostor restaurace, kterému dominuje bowling a v rohu se ukrývá dětský koutek. Ukážou Vám zde, že v jednom jediném dni a na jednom jediném místě je možné vidět lodní zvon, kormidlo kapitána, pravou domácí italskou pec na dříví, příjemně vonící čerstvé bylinky a to vše lemované kamenným zdivem. K vnitřním prostorám přiléhá zastřešená venkovní terasa s kapacitou 50 míst a další venkovní posezení na Vás čeká přímo v zahradě s jezírky a potůčkem až pro 40 hostů. 

V budově, kde se nachází restaurace, je rovnou i luxusní penzion s pěti moderně vybavenými apartmány. Zajeďte sem rovnou na víkend, ubytujte se v jednom z apartmá a zajděte potěšit své chuťové pohárky do jejich restaurace. 

Číst více

Co tam můžete dělat

Členitý interiér se spoustou romantických zákoutí je také skvělý pro konání nejrůznějších společenských akcí, ať jde o svatby, rodinné oslavy, taneční zábavy, firemní večírky a školení.

Co byste měli ještě vědět

Platba je možná i kartou

S ohledem na obsazenost restaurace doporučujeme rezervaci 

Restaurace pořádá často i tematické večery 

Další nabídky v této lokalitě

Roubenka Oliver

Kouzelné roubenky

Zámecký resort Sobotín

Hotely

Roubenky Annaberg

Kouzelné roubenky

Na Palubě

Malé penziony

Roubenky pod oborou

Kouzelné roubenky