Royal Ricc

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Na Starobrněnské ulici, jedné z nejstarších ulic města stojí už od 16. století dům, jehož významným prvkem je průčelí z roku 1595. Nechal jej postavit tehdejší majitel Ital Francesco Canevale. Na konci minulého století prošel dům nákladnou rekonstrukcí, která mu ale vrátila původní historické kouzlo. Pokoje se pyšní kazetovými stropy, vitrážovými okny a kachlovými kamny.

Majitel Karel Klubal pochází z rodiny, která má s hoteliérstvím bohaté zkušenosti, protože se v oboru pohybuje více než sto let. Hotel Royal Ricc vznikl na začátku 90. let, stejné rodině patří ještě pražský hotel U Páva.

Na hosty každé ráno čeká královská snídaně, připravená z domácích surovin. Můžete se těšit na domácí šunku dle rodinné receptury či paštiku připravenou starofrancouzským způsobem. K párkům patří domácí hořčice, kdo dává přednost sladkému, najde na stole širokou škálu domácího pečeného pečiva. Snídaně jsou servírované ve formě švédských stolů.Číst více

Vybavení

KDE BUDETE SPÁT

Na hosty čeká 30 kouzelných pokojů vybavených klimatizací a velkou postelí king size se speciálními matracemi pro pohodlný spánek. Největší pokoj hotelu má vlastní terasu a k dispozici je i Královské apartmá. Toužíte-li po romantice, můžete si dopřát službu snídaně na pokoj. Složení snídaně si můžete vybrat přesně podle momentální chuti.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Luxusní hotel tři minuty chůze se od věhlasné gotické katedrály Petrov nebo malebného Zelného trhu s divadlem Reduta nejstarším ve Střední Evropě. 

Krátkou procházkou z hotelu můžete navštívit hrad Špilberk nebo kapucínské krypty. Do známé vily Tugendhat to máte 10 minut autem. 

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

Královská snídaně je v ceně.

O víkendu lze domluvit pozdní check out.

Domácí zvířata jsou povolena.

Wifina je samozřejmostí v celém objektu.

Parkování na soukromém parkovišti za poplatek.

Hotel disponuje konferenčním zázemím.

Další nabídky v této lokalitě

Statek Samsara

Penziony

Farma Noe

Penziony

Vinařství Gotberg

Malé penziony

U Tomana

Boutique hotely

Hotel Victory & Restaurant Signature

Hotely