Rustic house

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Dlouhý a zajímavý příběh o splnění jednoho dětského snu v sobě skrývá penzion Rustic house. Zvenku docela klasický venkovský dům poblíž Českého Švýcarska, uvnitř překvapivý rustikální styl a domácké ubytování v soukromí.

Jak to tam chodí

Za celou tou dřinou a postupnou rekonstrukcí a zvelebováním penzionu stojí sama mladá majitelka. Prostorné apartmány v sobě mísí styly starého českého a francouzského venkova s prvky vintage stylu a občas nějakou tou modernou. Minimální délka letních pobytů je 5 nocí, o Velikonocích a na Silvestra to jsou potom 3 noci. Zato od září do června jsou ceny pobytů mimosezónní.

Kde budete spát

V nabídce jsou tři apartmány, největší De Luxe s manželskou postelí a jednolůžkem, dále Dvouložnicový apartmán s manželskou postelí v jednom pokoji a dvěma jednolůžky v druhém pokoji. A nakonec Romantic apartmán s manželskou postelí a pohovkou. Součástí všech apartmánů je oddělená koupelna s vanou a samostatná vybavená kuchyně. Samozřejmostí jsou lůžkoviny a ručníky v ceně, k dispozici je i fén a kosmetika.

Co tam můžete dělat

Součástí domu je i oplocená zahrada, kde můžete nechat volně pobíhat své čtyřnohé mazlíčky. Je tu také posezení s grilem a dětské hřiště. Po domluvě s majiteli se můžete vydat na jejich nedaleký Ranch, kde nabízejí projížďky na koni pro začátečníky, pokročilé i děti. V teplých měsících je plno možností kam vyrazit na výlet, na kolo nebo po Národním parku. Po Křížové cestě se dostanete na hrad Tolštejn, o kterém si nechte v penzionu určitě povyprávět. V zimě můžete využít těsné blízkosti 3 skiareálů a běžeckých tras.

 

Co byste měli ještě vědět

  • Psi jsou vítáni, a to bez příplatku.
  • Možnost podávání snídaní v sousední restauraci. Snídaně se objednávají zároveň  s ubytováním.
  • K dispozici je kávovar i nabídka vín.
  • Možnost úschovy kol.

Další nabídky v této lokalitě

Aparthotel Lípa

Hotely

Jítravský dvorec

Hotely

Hotel & Hostinec Slunce

Hotely

Hotel Kleis

Hotely

Hotel Ještěd

Hotely

Nejprve se musíte přihlásit