Statek Luníkov

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Projděte se bosí po trávě nebo mezi záhony, na kterých roste pestrá paleta různých odrůd zeleniny a bylinek. Ty můžete samozřejmě ochutnat. Kuchaři vaří výhradně z domácích a lokálních surovin. Najděte si v letním vedru stinné místo pod ovocným stromem nebo skočte do přírodního bazénu.  


Vybavení

Jak to tam chodí?

Nádherný statek nedaleko od Slaného, zhruba 30 minut od Prahy, uprostřed venkovského prostředí a přírody. Rozhodně vyzkoušejte jejich rustikální restauraci. Ráno si dopřejte jejich domácí buchty a kávu z nedaleké pražírny, ochutnejte domácí džemy, paštiky nebo maso naložené v bylinkách, které pro vás kuchař čerstvě natrhá. Plánujete svatbu? Na statku vám zajistí hostinu jak se patří a navíc ubytují více jak čtyřicet hostů.

Kde budete spát?

Ubytovat se na statku můžete například v babiččině apartmánu s velkou manželskou postelí pro dvě osoby, studentském apartmánu až pro šest osob, kde najdete dvě palandy a rozkládací pohovku pro dvě osoby. Velký společný pokoj pro deset osob (5 paland) je vhodným místem například pro cyklisty, kteří hledají útočiště, kde se dobře nají, celý den jsou na cestách a večer přijedou složit hlavu. Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu se sprchovým koutem, wc a téměř všechny plně vybavenou kuchyň. 

 

Co tam můžete dělat?

Nechte si majiteli doporučit, kam vyrazit na pěší túru nebo kam si zajet na výlet na kole. Pokud si nepřivezete vlastní, samozřejmě vám kola půjčí. Vydat se tak můžete na zámek Nelahozeves, na ovocnou stezku blízko Slaného nebo třeba do Lázní Mšené. Máte rádi pohled z koňského sedla? Rádi vám zajistí projížďku v jezdeckém areálu Královický Dvůr, pouhých deset kilometrů od statku. 

Potřebujete si pořádně protáhnout tělo? Na statku je vám volně k dispozici otevřená, ale přesto pod střechou, tělocvična, kde můžete ozkoušet fitness stroje nebo si zacvičit jógu. Večer si pak dopřejte odpočinek v sauně a vířivce.

Co byste měli ještě vědět?

  • Wifi k dispozici ve všech apartmánech
  • Parkovat můžete pohodlně před statkem
  • Pejsci jsou zde vítáni
  • U rybníka vás rybáři naučí chytat ryby. Vy si ji pak můžete sami večer ogrilovat

Další nabídky v této lokalitě

Restaurace Dvůr Perlová voda

Restaurace

Restaurace V Polích

Restaurace

Family Hotel Okoř & Restaurant

Boutique hotely

Hotel U Zlaté studně

Upper Class

Art Hotel Praha

Hotely