Villa Kořenec

Villy Kořenec byly navrženy známým architektem Františkem Šmédkem tak, aby splňovaly požadavky těch nejnáročnějších klientů. Designový interiér, privátní spa a francouzská kosmetika L’Occitane si podmaní veškeré vaše smysly. 

Vybavení

Jak to tam chodí

Resort Kořenec se nachází uprostřed krajiny Drahanské vrchoviny, přímo u golfového hřiště Kořenec. Naleznete zde celkem 10 unikátních vil a ubytovat se můžete ve dvou z nich. Momentálně jsou zatím ve výstavbě a jejich pronájem bude možný od září letošního roku. Musíme ale říct, že pouhé návrhy vypadají skvěle a my v Amazing Places se na to už moc těšíme!

Kde budete spát

V každé vile jsou tři ložnice po dvou lůžkách, obývací pokoj s pohodlnou sedací soupravou a krbem a plně vybavenou kuchyňskou linkou s jídelním koutem doplněným o Nespresso kávovar a domácí vinotéku plnou těch nejlepších moravských i zahraničních vín. 

Každá vila disponuje také třemi koupelnami, kde ženy jistě ocení přírodní francouzskou kosmetiku značky L‘Occitane. K vilám také náleží terasa s venkovním posezením a koupacím jezírkem.

Co tam můžete dělat

Z pohodlí své vily můžete pár kroky přejít k osmnáctijamkovému golfovému hřišti, umístěném v samotném srdci přírodního parku Řehořkovo Kořenecko. Poloha greenu uprostřed nedotčené přírody vám zaručí čist vzduch a panoramatickým výhledem na okolní krajinu.

Vířivka na terase vaší vily vám pomůže k dokonalé relaxaci po celém dni. Zajděte se také ohřát do finské sauny, z které se rovnou skočte zchladit do koupacího jezírka, jako skvělé přírodní alternativě klasickým chemickým bazénům.

Co byste měli ještě vědět

Domácí mazlíčci povoleni za příplatek

Soukromé parkování v areálu

Wifi zdarma

Další nabídky v této lokalitě

Royal Ricc

Hotely

Hotel & Depandance Kopacka

Hotely

Maximus Resort

Hotely

Hotel Sladovna

Hotely

Kůlna

Penziony