Zámecký resort Sobotín

V malebné obci Sobotín, vzdálené 10 km od města Šumperk najdete okouzlující Zámecký resort Sobotín.

Pro hosty je zde připraveno ubytování  v různých kategoriích. Od luxusního prostředí sobotínského zámku v Hotelu Klein či nádherných a pohodlných pokojů v Hotelu Sidonie až po vzdušné a moderní pokoje v Hotelu Josef či apartmány v Pivovaru Albert. Nejnáročnější klienti jistě ocení nově zrekonstruovanou budovu bývalého zámku. Historický kolorit původních interiérů doplňuje na míru vyrobený historizující nábytek, přičemž veškeré moderní technologické vymoženosti zaručují nejvyšší pohodlí. Hotel je obklopen romantickým zámeckým parkem s velkým okrasným rybníkem.


Dokonalý odpočinek zajišťuje Wellness & Spa hotel Sidonie. Toto výjimečné wellness, které má rozlohu 1200 m2 a řadí se tak mezi největší zařízení svého druhu na Moravě, bylo otevřeno 1.2.2018 a hosté si tak vychutnat jedinečný zážitek a relax. Inspirací pro vznik tohoto wellness byla vnučka majitele sobotínské zámku Sidonie Nádherná, která celý svůj život věnovala cestování, životnímu stylu, umění a přírodě.  

Návštěvníci se mohou prohřát ve finské, solné nebo parní sauně. Jejich mysl uvolní vůně léčivých rostlin v bylinkové sauně. Wellness nabízí různé druhy masáží vycházejících ze znalostí mistrných masážních technik, alternativní medicíny i historie kraje Jeseníků. Výjimečná je exotická procedura Hammam. Rituální vodní lázeň se staletou tradicí v sobě spojuje očistu těla i ducha. 

Jedinečné jsou i zážitkové koupele v privátním spa s vanou z jednoho kusu kamene. V pivní lázni mohou návštěvníci hýčkat své tělo v pivě Albert z vlastní produkce zámeckého pivovaru. Součástí wellness je rovněž patnáctimetrový bazén s lehátky, Kneippův chodník pro vodoléčebnou masáž nohou nebo vířivky. Hosté jistě také ocení privátní spa v tajemném zámeckém sklepení či sluneční lázně na střeše zámku. Po všech procedurách si mohou návštěvníci odpočinout v kavárně Sidi nebo na terase s výhledem na zámecký park a rybník.

Zámecký pivovar se pyšní vlastním pivem Albert, Restaurant Savarin nabízí ve stylovém prostředí vybrané kulinářské pochoutky, zámecká vinárna Hubert výběr špičkových vín či kvalitních doutníků.  V motorestu Permoník můžete ochutnat pravé české speciality, a to v klasickém rustikálním prostředí. Hotel Sidonie poskytuje ideální zázemí pro 

Číst více

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Zámecký resort Sobotín

Sobotín 13
788 16, Sobotín
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Na Palubě

Malé penziony

Roubenka Oliver

Kouzelné chalupy

Theresian apartment

Apartmány

Křížový vrch

Penziony

Roubenky Annaberg

Kouzelné chalupy