přečíst

Objevujte Slovensko s Visa benefit programem

Na každého slovenského držitele prémiových karet Gold, Platinum a Infinite čeká speciální dárek na jedenácti vybraných kouzelných místech.

přečíst

10+1 tipů pro dovolenou s dětmi

Letošní situace přispěla k tomu, že vaše děti jsou mnohdy doma už několik měsíců. Kam s nimi vyrazit, aby to bavilo vás, ale i vaše ratolesti?

přečíst

Covidový a postcovidový čas turismu v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Na jedné straně přeplněné hotely na horách či chalupy praskající ve švech. Na druhou stranu města dříve přetékající dnes prázdná.

přečíst

OTEVÍRÁME NOVOU POZICI V TÝMU AMAZING PLACES - OBCHODNÍ A MARKETINGOVÝ ŘEDITEL

Hledáme pracovitého a kreativního člověka.

přečíst

HLEDÁME SENIOR ACCOUNT MANAGERA DO TÝMU AMAZING PLACES

Sháníme nového parťáka do týmu.

přečíst

Už máte svůj dárkový voucher?

Víte, že máme k dispozici dárkové vouchery? Využít ho můžete na více než 150 kouzelných místech. Máme pro vás několik neprůstřelných důvodů, proč ho pořídit!

přečíst

Jižní Morava

Umění žít. I takto by se dala charakterizovat Jižní Morava. Co je třeba na moravě vidět, ochutnat a kde přespat se dočtěte v novém vydání TOP FASHION.

přečíst

Andělé HN v akci

Glamping je v Česku fenoménem, úspěšný projekt musí mít nadšené majitele, říká ředitelka Amazing Places. Přečtěte si rozhovor s Hankou Krausovou pro HOSPODÁŘSKÉ NOVINY.

přečíst

Praha, jak ji neznáte

Pořád jste ještě nesbalili kufry a nevyrazili na noc do Prahy? Na nic nečekejte. Prahu takhle vylidněnou možná už nikdy jindy neuvidíme. Kam zajít na drink, co vidět a kde se ubytovat?

přečíst

Život jako na zámku

O životě na zámku už nemusíte jen snít. Nemusíte být ani z aristokratické rodiny a dokonce ani dámy nemusí čekat na to, jestli se princ Harry náhodou nerozvede. Víme o třech nejkrásnějších zámcích v Čechách.

přečíst

Překvapivá gastronomie v Olomouci

Olomouc šlape Praze na paty! Vyrazte sem za dobrým jídlem, ještě lepšíma drinkama a amazing ubytováním.

přečíst

Farmárske nebe

Majitelia domčeka, ktorý sme navštívili sa stretli v Amerike. Už vtedy vedeli, že ich baví zariaďovanie. O tom, ako vybudovali Orchard House sa môžete viac dočítať v slovenskom magazíne LEPŠIE BÝVANIE.