přečíst

Nový český ráj

Společně s časopisem HARPER'S BAZAAR jsme se vydali napříč Českem hledat krásná a zatím neokoukaná místa, kde se budete cítit jako doma. A možná ještě lépe.

přečíst

Perla Českého středohoří

Hledáte ideální místo pro relaxaci uprostřed přírody? Přesně takový je zrekonstruovaný statek s neobyčejným názvem DVŮR PERLOVÁ VODA, který jsme pro Vás s měsíčníkem HIGH LEVEL objevili.

přečíst

Víno, nebo koňak?

V jihomoravských Valticích na dohled od úrodných vinic stojí PENZION HARDY s vlastní koňakovou galerií, který jsme pro Vás společně s týdeníkem EURO navštívili.

přečíst

Bydlete na zámku, v Praze...

Zajeďte si na okraj Prahy, pryč od ruchu velkoměsta, a užijte si klidnou atmosféru hotelu CHATEAU ST. HAVEL. Vše se dočtete v novém čísle týdeníku EURO.

přečíst

Noblesní zážitek

Zažijte noc na zámku! Společně s časopisem LUXURY jsme vybrali několik míst, kde se budete cítit jako králové.

přečíst

5 kouzelných míst, kam utéct před stresem

Padla na vás jarní únava a rádi byste načerpaly síly někde pryč od městského shonu? S online magazínem Jenproholky.cz jsme pro Vás pár míst vybrali.

přečíst

Na samotu ve dvou

Utéct z města, daleko od lidí a každodenního stresu. Ideálně jen sami ve dvou někam do přírody. I taková místa jsou a vy je můžete s námi objevit.

přečíst

Oáza uprostřed Jizerských hor

S týdeníkem EURO jsme se pro dnešek vydali do Libereckého kraje, nahlédnout do kouzelného místa jménem Prezidentská chata, která zde stojí již od roku 1928.

přečíst

Kouzelná svatební místa

Na zámku, na panství, na statku nebo ve stodole - svatbu v dnešní době můžete mít kdekoliv se vám zachce. My vám ukážeme od každého něco...

přečíst

Jak jsme spali v klášteře

Přečtěte si zajímavé vyprávění o tom, jak HOLKA Z ONLINU navštívila DŮM HOSTŮ, kde spala a co všechno zažila během pobytu v historickém KLÁŠTEŘE BROUMOV.

přečíst

Český pivovar v severském stylu

Přečtěte si v magazínu THE BUSINESS o poměrně novém HOTELU KLEIS, který jsme objevili při návštěvě pivovaru Cvikov, a kde se snoubí česká tradice se skandinávským stylem.

přečíst

Kde strávit celý den v županu

Přečtěte si naše tipy, kde po dlouhé zimě nasbírat novou energii, odpočinout si ve vířivce, uvolnit svaly na masáži, kde si zaplavete v bazénu nebo kde najdete saunový ráj.