přečíst

Nespěte. Kochejte se!

Cestování po českých městech můžete spojit s poznáváním moderního designu hotelových pokojů a apartmánů. Po těch nejzajímavějších vás provedeme s časopisem ŽENA A ŽIVOT.

přečíst

10 tipů na dokonalý zimní wellness

Kdy jindy může člověk beztrestně strávit celý den naložený ve vířivce, ve vyhřáté sauně nebo se jen tak válet v huňatých županech, než když za okny mrzne a teploty jsou na bodu mrazu?

přečíst

Kam se ukrýt před vlezlým podzimem

Podzim je nenávratně tu a podle všeho se teplých dní už jen tak nedočkáme. Přesto netřeba propadat depresím, musíme si to sychravé počasí nějak zpříjemnit. Protože buďme upřímní, bude ještě hůř. Kam se před tímto počasím ukrýt?

přečíst

Krásu hledá doma

Přečtěte si rozhovor s Petrem Kotíkem v magazínu TIME & TRAVEL, který založil projekt Amazing Places. Nedávno také proběhl slavnostní večírek, na kterém byli představeni letošní vítězové každé z kategorií projektu...

přečíst

Relax na zámku

V novém čísle týdeníku EURO se dočtete o zámku Pezinok, který je proslulý vínem a v hotelu vytvořeném z původního zámku najdete zázemí pro dokonalý odpočinek...

přečíst

Kde se skvěle najíst, aneb fine dining

Fine dining neboli gurmetské stravování. Jedná se o nejvyšší formu zážitkové gastronomie, lidé totiž touží po prožitku.

přečíst

Kam vyrazit na Silvestra

Chtěli byste oslavit příchod nového roku na nějakém z kouzelných míst? Nevěšte hlavu, pár z nich má ještě volno a my víme, která to jsou.

přečíst

Svatební tip!

S magazínem MILE pro vás máme tip na svatební místo!

přečíst

Snová svatba za hubičku

Minule jsme vám nabídli pár svatebních tipů převážně na zámcích, nyní přicházíme s nápady na svatbu na odlehlých místech.

přečíst

Paříž v Praze

Secesní skvost stojící v malé uličce vedle Prašné brány patří k tomu nejlepšímu, co česká metropole nabízí. Přečtěte si o Hotelu Paříž v článku, který jsem s týdeníkem EURO napsali.

přečíst

MÍSTA, KDE MAJÍ VOLNO NA VÁNOCE

Toužíte letos Vánoce strávit tak trochu jinak? Co třeba na jednom z našich kouzelných míst? Zjistili jsme pro vás, kde mají ještě volno.

přečíst

AKTIVNĚ PO ČESKU

Užívejte víkendy v pohybu, plné mentální relaxace, a nepřestávejte objevovat. Možností je spousta! Budete překvapeni, kolik zážitků si dovezete zpět. Přečtěte si více v článku, který jsme napsali s časopisem ACTIVESPORT