Aparthotel Lípa

„Kdybyste si měli položit otázky, jak a kde chcete strávit svůj volný čas, svou dovolenou, čas, který je prvořadě určený pro Váš odpočinek. Kde? S kým a proč? Vaše odpověď by mohla znít: Tam, kde mám pocit radosti, života, blízkosti, sounáležitosti s přírodou, s místem, kde se právě nacházím, tam, kde se cítím být propojen s místní kulturou. A když odtud odjíždím, tak vlastně nejsem ani moc smutný, protože vím, že budu vřele přivítán s otevřenou a pohostinnou náručí, kdykoliv se vrátím zpět.“ A přesně v tomto duchu Vás přivítají majitelé Aparthotelu Lípa.


Kde budete spát

Aparthotel Lípa disponuje 33 apartmány a je jen na vás, zda zvolíte malý jednoložnicový nebo dvouložnicový střední či velký apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny prostorným obývacím pokojem spojeným s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem a ložnicí s pohodlnou manželskou postelí, LCD televizí a terasou.

Co tam můžete dělat

Kolem Aparthotelu se rozprostírá krásná zahrada, kde v teplých dnech můžete posedět se šálkem dobré kávy a z dálky dohlížet na své ratolesti, hrající si na dětském hřišti. Aparthotel leží 300 metrů od sportovního areálu Českého Švýcarska s tenisovými kurty, plážovým i halovým volejbalem, florbalem, fotbalem, minigolfem a lezeckou stěnou. V zimě se lze v 6 km vzdálených lyžařských areálech Jedlová a Horní Podluží věnovat lyžování. K dispozici je také služba půjčení jízdních kol a elektrokol

V rámci Aparthotelu Lípa máte přístup do relax zóny, kde můžete využít saunu, zajděte si do fitness nebo si můžete dopřát některou z nabízených masáží. Volný čas lze také využít pro hru bowlingu.

Co byste měli ještě vědět

Wifi zdarma

Parkování v areálu 

Domácí zvířata po předchozí domluvě

Další nabídky v této lokalitě

Restaurace Na Stodolci

Restaurace

Restaurace Jítravský Dvorec

Restaurace

Vejminek 1843

Kouzelné roubenky

Krásná Samota

Malé penziony

Na Stodolci

Penziony