Bed & Bike Prachatice

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Bed & Bike Prachatice ukazuje nový rozměr ubytování s přidanou hodnotou. Představte si luxusně zařízené apartmány, které jsou umístěny přímo uprostřed historického centra renesančního města Prachatice. Představte si poklidnou rodinnou atmosféru, křišťálově svěží koupelnu a tichou noc strávenou na pohodlné posteli. Představte si denně čerstvé pečivo, skvělou kávu, čaj a zdravé potraviny od lokálních výrobců. Tak co, už balíte kufry? 

Jak to tam chodí

Mimo snídaně není v hotelu možné stravování, ale pokud budete chtít, personál vám obstará rezervaci v jedné z jejich spřátelené restauraci, kam vám dokonce zařídí i odvoz. Můžete si tak klidně dopřát k večeři skleničku dobrého vína a neřešit starosti s řízením.

B&B Prachatice jsou v ČR unikátní. Kde jinde by se vám stalo, že v rámci každého pobytu máte zapůjčení luxusních elektrokol Cannondale a Trek včetně instruktáže a průvodce zdarma?

Kde budete spát

V hotelových apartmá vám rozhodně nebude nic chybět. Malý hotýlek nabízí dva dvoulůžkové pokoje a jeden mezonetový apartmán pro čtyři osoby s plně vybaveným kuchyňským koutem, kde je vám k dispozici dokonce i kávovar a plná lednička těch nejlepších lokálních surovin pro přípravu snídaně. Každé ráno vám poté personál donese čerstvě upečený chléb přímo před dveře vašeho pokoje. Nevyhovuje vám tento styl snídaní? Nevadí, za drobný příplatek lze posnídat v suterénu hotelu, kde vás obslouží s patřičným servisem.  

Co tam můžete dělat

V Bed & Bike můžete zažít snad vše na co si jen pomyslíte. Chcete se prohánět po rozlehlých pláních a mít při tom ten nejkrásnější pohled? Posadí vás do sedla koní a naučí vás cválat. Rádi byste se na celý den zašili k rybníku a vyčistili si hlavu u rybaření? Doporučí vám místo a půjčí vám všechno potřebné.

Šumava nabízí jedny z nejkrásnějších výletů po okolí. Rozhodně nevynechejte zámek Hluboká nad Vltavou, město Český Krumlov nebo si udělejte celodenní pěší túru po Národním parku Šumava.

Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi je zde samozřejmostí
  • Domácí mazlíčky můžete vzít s sebou za drobný poplatek
  • Parkování možné přímo před vchodem
  • Rádi byste skloubili víkend plný golfu a elektrokol? I pro vás mají v hotelu připraveny pobytové balíčky
  • Kousek od hotelu navštivte malý pivovar s možnou degustací piva

Další nabídky v této lokalitě

Ořechový dvůr

Kouzelné chalupy

Statek u Medvěda

Apartmány

Stodola 9

Apartmány

Knížecí cesta

Boutique hotely

Dobčické rybníčky

Glamour camping