Grandhotel Pupp

Více jak 300 let slavné historie, výjimečných hostů a prvotřídních služeb dělá Grandhotel Pupp jedinečným v celosvětovém měřítku. Hotel se nachází v neméně věhlasném lázeňském městě Karlovy Vary a skrývá v sobě mnohem více než jen exkluzivní ubytování celebrit během filmového festivalu.

Vybavení

  • Kavárna
  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Grandhotel Pupp nabízí unikátní spojení léčebné rehabilitační péče a relaxačních pobytů s možnostmi realizace rozličných akcí, od společenských večerů a korporátních jednání až po velké kongresy. Na rozkvětu hotelu se během dlouhé historie podepsalo kromě slavných umělců také šest generací Puppů. V roce 2018 bylo zrekonstruováno 23 pokojů v novějším křídle Park Side, které jsou vzhledově modernější s výraznějším designem, oproti tomu pokoje River Side v hotelové části z 18. století nabízejí více elegance s tradičním štukovaným dekorem a stylovým zařízením.

Kde budete spát

Grandhotel Pupp nabízí celkem 228 pokojů ve vysokém standardu komfortu a každý pokoj si díky unikátní architektuře hotelu zachovává svůj osobitý vzhled. Na výběr je široké spektrum typů kuřáckých a nekuřáckých pokojů, od dvoulůžkových pokojů Comfort přes dvoupokojové Premier Suite až po mezonetové apartmány. U každé kategorie je uvedena rozloha pokoje a na jakou stranu je výhled z oken. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou tři top apartmá, která často hostí ty nejvzácnější návštěvy – Císařské, Prezidentské a Královské Apartmá, luxusně zařízená, s velkou koupelnou a překrásným výhledem na Karlovy Vary.

Co tam můžete dělat

Hotel otevřel pro své hosty nové, opravdu unikátní wellness centrum Pupp Royal Spa, kde se v krásném prostředí můžete nechat rozmazlovat relaxačními procedurami. K dispozici je několik druhů saun, páry, ledová kašna a zážitkové sprchy nebo velký bazén s protiproudem a rohovými tématickými bazénky, jako je například květinová koupel nebo meditační bazének s podvodní hudbou. Pro jednotlivce a dvojice, co dávají přednost třeba společným masážím, je tu pak soukromé Royal Spa Suite s vířivkou nebo bylinnou saunou.


Nechybí zde ani moderní fitness centrum s kardio trenažéry a zvlášť tu funguje také klinika pro kompletní lázeňskou péči včetně lékařských prohlídek a léčebně rehabilitačních procedur. Po dokonalé relaxaci můžete navštívit hned několik restaurantů a barů, záleží na vaší chuti, jestli to bude gastronomický zážitek v Grandrestaurant, moučník a čaj o páté v Café Pupp nebo večerní koktejl za doprovodu živé hudby v Becher’s Baru. Až se budete chtít podívat mimo hotel, tak lázeňská kolonáda a hlavní zajímavosti města jsou jen pár kroků odtud.

Co byste měli ještě vědět

  • Denní úklidový servis včetně večerní služby odestýlání.
  • Rozlehlé hlídané parkoviště přímo u hotelu.
  • Pouze 330 metrů od lázeňské kolonády.
  • Součástí je i Casino Pupp

Grandhotel Pupp

Mírové náměstí 2
360 01, Karlovy Vary
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Villa Patriot

Hotely

Hotel Prezident

Hotely

Angusfarm restaurace

Restaurace

Apartmány AP19

Apartmány

Chalupy Rajsko

Kouzelné chalupy