Hotel Sladovna

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Čtyřhvězdičkový hotel Sladovna najdete v Černé Hoře, asi 25 km od Brna. Pokud nepojedete autem, autobus z Brna staví rovnou před hotelem. V komplexu si najde každý to svoje: je tu penzion, hotel, lepší restaurace i typická večerní hospoda, bowlingové dráhy, bazén i saunový svět. Cítit se tu budete dobře na romantickém pobytu ve dvou i s kolegy na firemním teambuildingu. Místo je vhodné pro milovníky dobrého piva, pivem se tu můžete obklopovat celý den, ať už v podobě pivních lázní, exkurzí do pivovaru nebo ochutnávkou v místních restauracích.

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Pes
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

KDE BUDETE SPÁT

Ubytovat se můžete v hotelu, nebo v penzionu. Budovy spolu sousedí a hosté penzionu mohou využívat všechny benefity hotelu, tedy parkování, vstup do vodního i saunového světa i hotelovou restauraci. V penzionu je 10 dvou až šestilůžkových pokojů. V hotelu najdete dvoulůžkové pokoje Basic, Komfort a Superior, třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj pro rodinu a hlavně apartmá Sladovna, které má přes 40 m2 a masážní vanu přímo v ložnici.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Zajděte si určitě do wellness centra, čeká tam na vás saunový svět (sauna finská, bio aroma, parní aroma, parní solná, infra, tepidarium, Kneippův chodník, odpočívárna, ochlazovna, ledová studna, ochlazovací bazének), vnitřní bazén a whirpool až pro 6 lidí. Najíst se můžete ve skvělé (nekuřácké) restauraci, večer můžete posedět v (kuřácké) hospodě/baru hned vedle. Můžete také zajít do Muzea pivovarnictví, podniknout exkurzi do pivovaru Černá Hora, vyrazit do přízemí na bowling nebo si udělat výlet po okolí. Zajeďte třeba na zámek Rájec nad Svitavou nebo Letovice, do westernového městečka nebo na procházku do Moravského krasu.

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

V ceně pokoje je snídaně.

Dá se platit kartou.

Pro děti je venku dětské hřiště.

V létě se dá sedět na venkovní zahrádce.

Všude je funkční wifina.

Pejsci jsou tu vítáni (za poplatek).

Na recepci koupíte skvělou místní pivní kosmetiku.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii SPA & Wellness 2019 Vítěz v kategorii SPA & Wellness 2019
  • Vítěz v kategorii SPA & Wellness 2016 Vítěz v kategorii SPA & Wellness 2016
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Palace Kutná Hora

Hotely

Mamma's Boutique Hotel

Boutique hotely

Hotel Galatea

Hotely

Chalupa nad Popelkou

Kouzelné roubenky

Apartmány Český ráj a biokolna

Apartmány