Kolovna

Kolovna je zrekonstruovaný penzion nejen pro milovníky horských kol. Ačkoliv má slovo „kolo“ už v samotném názvu, bude se tu líbit každému, kdo má rád aktivní odpočinek a krásnou přírodu. Hned po příjezdu vás přivítá příjemná rodina Linhartů, která penzion provozuje. Ti obstarávají veškerý servis – obsluhují, vaří a zajišťují i půjčovnu kol, která je oddělenou součástí penzionu. Kdykoliv v průběhu pobytu je tak možné půjčit si perfektně seřízené kolo a vyrazit na výlet po okolních kopcích tak, jako je tomu v oblíbené reklamě na tento penzion.

Jak to tam chodí

V penzionu je prostorné bistro s krásným výhledem do krajiny, kde začíná den výbornou snídaní ve stylu švédských stolů. Přes den pak bistro v rámci provozní doby od 17,00 do 20,00 hodin (prodloužené podle zájmu hostů) nabízí výborné domácí a regionální speciality. V bistru není žádný jídelní lístek, ale vždy se můžete spolehnout na to, že vám naservírují velmi chutné občerstvení, které je připraveno s důrazem na kvalitní suroviny a tradiční a regionální receptury. Pokud budete chtít po desáté hodině ještě posedět s přáteli u vína, velmi ochotně vás obsluha přemístí do útulného salonku, abyste nerušili ostatní hosty.

Kde budete spát

Kolovna má osm jedno až osmilůžkových pokojů, které jsou všechny velmi moderně, ale útulně vybaveny. Stejně tak jako celý penzion jsou i pokoje až neuvěřitelně čisté a provoněné.

Co tam můžete dělat

V okolí je celá řada možností, jak strávit den. Pokud zrovna nebudete brázdit okolní kopce na horském kole nebo nebudete lyžovat na přilehlých sjezdovkách, tak si můžete udělat krásný výlet na nedalekou chatu Návrší, či se můžete vydat kus dál a vyšlápnout si na Králický Sněžník. Můžete se též vypravit na výlet do areálu Dolní Morava, kde se zabaví celá rodina a zároveň si můžete projít populární Stezku v oblacích. Za špatného počasí je pak možné si zajet do termálního parku ve Velkých Losinách.

Před penzionem je venkovní sezení a atrakce pro děti: trampolína, klouzačka a houpačky.

Penzion Kolovna uvedl do provozu nové Bikecentrum s půjčovnou horských kol a elektrokol značky Scott a Bergamont s možností jejich testování na speciálním technickém okruhu. Nabízí rovněž cyklistické vybavení a oblečení, sportovní výživu, náhradní díly renomovaných značek  a odborný servis.

Jeho součástí je také Bistro s nabídkou občerstvení a sociální zázemí se sprchami. To slouží i majitelům karavanů, pro které je připraveno i místo s elektrickou přípojkou na přilehlém parkovišti. 

Aby hosté mohli využít i zcela nové hřiště s umělým povrchem a osvětlením, je nově půjčovna navíc rozšířena i o sportovní náčiní k tenisu, volejbalu, nohejbalu nebo fotbálku.

Co byste měli ještě vědět

V penzionu se chodí v přezuvkách a všechny pokoje jsou nekuřácké.

Dá se platit kartou.

Všude je funkční wifi připojení a v každém pokoji je LED TV.

Součástí penzionu je půjčovna horských kol, elektrokol, servis a víceúčelové hřiště

Zejména sportovci ocení službu praní a sušení prádla.

Nově je pobyt s dětmi je možný od deseti let jejich věku, výjimkou jsou skupinové pobyty při rezervaci celého penzionu, můžete si tak Kolovnu vychutnat jako místo ke klidné relaxaci a nerušenému odpočinku.

Pobyt s domácími mazlíčky není možný.

Je zde i konferenční místnost pro firemní klientelu.


Slovo majitele

Radka Linhartová, provozní
11/06/2018
Klidné místo a okolí, mimo komerční resorty. Rodinný charakter provozu, individuální péče o hosty. Prostor pro turistiku a výlety. Půjčovna a servis kvalitních kol a elektrokol, místo pro sportování – kurty s umělým povrchem.
Klidné místo a okolí, mimo komerční resorty. Rodinný charakter provozu, individuální péče o hosty. Prostor pro turistiku a výlety. Půjčovna a servis kvalitních kol a elektrokol, místo pro sportování – kurty s umělým povrchem.

Další nabídky v této lokalitě

Hotel & Depandance Kopacka

Hotely

Theresian Apartment

Apartmány

Hejlův mlýn

Malé penziony

Chalupa ve Zvonkovém údolí

Kouzelné roubenky

Roubenky Annaberg

Kouzelné roubenky