Long Story Short Hostel & Café

První a zatím jediný hostel v Amazing Places! A to znamená jediné – tenhle hostel je doopravdy výjimečný. Pamatujete si na vaše studentská léta, kdy jste objížděli republiku, Evropu, svět a snažili se bydlet tzv. „on a budget“, tedy co nejlevněji? Long Story si příznivou cenu zachovává, ale s ošuntělými hostely, které pamatujeme z mládí má společný snad jen název. Vyrazte do top hostelu v ČR!

The first and so far only hostel at Amazing Places! And that means one thing - this hostel is truly exceptional. Do you remember your student years when you were travelling the world and trying to live on a budget? Long Story has good prices and with shabby hostels we remember from our youth has just the name in common. Visit the top hostel in the Czech Republic!

Číst více

Vybavení

Jak to tam chodí:

Hostely bývají místa, kde se lidí scházejí, potkávají, seznamují… jednoduše netráví čas anonymně zavřeni ve svých pokojích. V Long Story Short k tomu máte nepřeberně příležitostí. Ať už si přisednete k zahraničním turistům u dlouhému stolu během snídaně, seznámíte se s partou kamarádů u večerního grilování na terase, nebo potkáte sólo cestovatele při výběru četby z místní knihovny… pokud nechcete, tady nebudete sami.

Kde budete spát

Jedna z věcí, kterou chce majitelka Eva Dlabalová hosty naučit, je sdílet prostor. Proto tedy krom 3 soukromých dvoulůžkových pokojů můžete přenocovat v pokojích s názvy „The Big One“, „Girls choice“ nebo „Mixed Dorms“. The Big One je zosobněním romantiky. Obrovský pokoj, velká postel, samostatně stojící vana… přesně tady byste chtěli strávit víkend ve dvou. Pokud jedete na dámskou jízdu, zvolte Girls Choice, pokoj se 6 samostatnými lůžky a vlastní koupelnou. Naopak Mixed Dorms jsou ztělesněním hostelového ubytování. Pokoje pro 4, 6, 8 nebo 10 lidí můžete rezervovat celé, nebo si naopak vybrat jen jednu postel a sdílet pokoj i koupelnu s ostatními cestovateli za velmi milé ceny.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

V Long Story Short určitě využijte kavárnu, kde krom skvělé kávy mají i výborné jídlo a sladkosti. V létě se těšte na večírky na terase, grilování, hudba a tanec jsou samozřejmostí. V Olomouci můžete prožít krásných pár dní jako kavárenští povaleči a gurmáni, nebo naopak navštivte památky jako je Dóm sv. Václava, Horní i Dolní náměstí, Sloup Nejsvětější trojice nebo Kostel sv. Gorazda. Ideální je spojit vše dohromady a v univerzitní Olomouci si můžete zase na chvíli připadat jako bezstarostní studenti.

Co byste měli vědět

Wifi je samozřejmostí

Snídaně plná organických produktů

Kavárna fungující po celý den

Místnost na semináře a workshopy

Neplacené soukromé parkoviště

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Design & Architecture 2018 Vítěz v kategorii Design & Architecture 2018
Veškeré ocenění

Long Story Short Hostel & Café

Koželužská 945/31
779 00, Olomouc
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Miss Sophie´s Olomouc

Boutique hotely

Zikmundov

Penziony

Zámecký resort Sobotín

Hotely

Roubenka Oliver

Kouzelné chalupy

Theresian Hotel & Spa

Hotely