Luxury Wellness Apartment

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Luxury  Wellness Apartment se nachází v nadmořské výšce 930 m n. m na sjezdovce přímo u horního výstupu z lanovky Horní domky v jednom z nejznámějších a největších krkonošských ski areálů v ČR – Rokytnice nad Jizerou/Harrachov.

JAK TO TAM CHODÍ

Tím, že se Luxury Wellness Apartment nachází přímo u výstupu z lanovky Horní domky na pomezí lyžařských areálů Rokytnice nad Jizerou a Harrachov, máte na výběr, ve kterém středisku budete lyžovat. K přemístění mezi jednotlivými areály vám poslouží sněžný skútr, jenž máte u apartmánu k dispozici.

KDE BUDETE SPÁT

V přízemí apartmánu naleznete plně vybavenou kuchyňskou linku včetně vestavěné vinotéky obsahující výběrová tuzemská i zahraniční vína. Z kuchyně projdete do obývacího pokoje, kde se v chladných dnech můžete schoulit právě se sklenkou dobrého vína na prostorné sedací soupravě přímo proti krbu. V patře apartmánu jsou umístěny dvě ložnice, odkud je z každé vstup na rozlehlou terasu. K oběma ložnicím náleží koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem. Celková kapacita apartmánu je 8 osob.

CO TAM BUDETE DĚLAT

Apartmá samozřejmě nabízí i luxusní wellness zónu v podobě sauny a venkovní panoramatické vířivky až pro šest osob, ze které budete mít výhled na celé údolí a ski areál. 

V zimních měsících rozhodně využijte umístění ubytování pro lyžařské či snowboardové radovánky. V teplých dnech se vydejte na pěší výlet po hřebenech Krkonoš se zastávkami například na Ručičkách a vydatném obědě na Dvoračkách.

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

Bezplatná wifi v celém areálu

Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi

Domácí mazlíčci jsou povoleni

K apartmánu náleží soukromé parkoviště

Další nabídky v této lokalitě

Roubenka Polubný

Kouzelné roubenky

Chalupa nad Popelkou

Kouzelné roubenky

Skøg Harrachov

Apartmány

Resort Sv. František, Erlebachova bouda

Hotely

Chata Buffalo

Penziony