Na Kmíně

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Tenhle skrytý poklad najdete v obci Obříství jen kousek za Prahou a zároveň kousek od soutoku Labe s Vltavou. Na první pohled vás pravděpodobně překvapí velikost statku, jehož je penzion Na Kmíně součástí. Majitelka Denisa, jejíž praděda statek v roce 1925 koupil, tu totiž začínala jako zootechnička a na statku už spoustu let hospodaří. Až v roce 2018 se rozhodla část statku přestavět na penzion a musíme říct, že se jí to povedlo na jedničku s hvězdičkou.

Jak to tam chodí

V rámci ubytování dostanete výtečné snídaně s domácím chlebem nebo třeba čerstvou pomazánkou. Součástí penzionu je malé bistro, kde skvěle vaří kuchařka Janča. Otevřeno je pouze pro ubytované hosty, a to ve večerních hodinách, ale věřte, že zajet si sem kvůli jejich specialitám a zůstat přes noc se opravdu vyplatí. V létě vyrábí domácí zmrzlinu nebo koláče, v chladném počasí si zase pochutnáte na skvělých polévkách. A jelikož je hned vedle penzionu obrovská stodola, místo je úchvatné pro uspořádání svatby. Areál je opravdu obrovský, takže můžete pozvat veškeré své přátelé.

Kde budete spát

Na Kmíně mají 7 pokojů s celkovou kapacitou až 25 osob. Každý z nich je zařízen v určitém stylu a plný vkusných detailů. Nejprostornější je Nebeský “svatební” Apartmán, kde budete nadšeni především velkorysou koupelnou nejen se sprchovým koutem, ale také krásnou vanou a vysokými klenutými stropy. Jako jediný je situovaný v přízemí s výhledem do zahrady, ostatních 6 pokojů najdete v patře. Jedno mají ale všechny společné. Jsou  krásně prostorné a díky velkým oknům a světlému vybavení působí velmi svěže.

Co tam můžete dělat

V prostorách penzionu je několik stylových zákoutí, kde můžete relaxovat - ať už venku na terase anebo uvnitř. I děti tu najdou skvělý koutek s hračkami přímo pod schody. Je to ideální místo pro výlety na kole, můžete se také vydat třeba parníkem do Mělníka a objevovat zapadlé kavárny. Za nás doporučujeme proběhnout se nebo se jen projít krásnou přírodou podél břehu Labe.

Co byste měli ještě vědět

  • Snídaně je v ceně ubytování
  • Mají tady wi-fi 
  • Parkování je v areálu statku

Další nabídky v této lokalitě

Homutův statek

Penziony

Hotel Paříž Praha

Upper Class

Port X

Glamour camping

Hotel Casa Marcello

Hotely

Apartmány U Modré Kachničky

Apartmány