Opilé sklepy

Na svahu nad Velkými Pavlovicemi stojí v řadě 15 výrazných domů, které na první pohled vypadají, jako kdyby vypadly z pohádky. Jejich hravá barevnost a netradiční řešení vynesly 3. místo v soutěži Stavba Jihomoravského kraje 2012. Originální jihomoravská vinařská ulička se stala turistickým cílem místních i přespolních. Ti šťastnější pak mají možnost stavby vidět i zevnitř, protože tři domy si můžete pronajmout. I vnitřní řešení včetně propojení s vinicemi a sady rozhodně stojí za pozornost.


Vybavení

  • Parkování
  • Vinařství
  • Vinný sklípek
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

KDE BUDETE BYDLET

Pronajmout si můžete jeden ze tří apartmánových domů. Každý z nich máv  přízemí „hodovní“ místnost, kde poutá pozornost designové závěsné svítidlo a pod ním stojící masivní dubový stůl. V patře jsou dva dvoulůžkové pokoje s velkými okny, která nabízejí neopakovatelné výhledy do okolí. Ve sklepení klenutý archivní vinný sklep svíny místních vinařů. Celý interiér domu je zcela sladěný s fasádou.

CO BYSTE JEŠTĚ MĚLI VĚDĚT

K dispozici je moderně vybavená kuchyňka.

Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Parkování v garáži.

Úschovna kol a wifina jsou samozřejmostí.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Jste na jižní Moravě, tak musíte ochutnávat vínko. Vinařský trojboj je putování po třech velkopavlovických vinařství za cílem okoštovat alespoň v každém z nic 5 vzorků vína a po vlastních nohou se vrátit zpět do Opilých sklepů. Každý kdo absolvuje tento trojboj získá originální certifikát o účasti na tomto klání milovníků dobrého vína.

Další nabídky v této lokalitě

Věstonická Moruše

Apartmány

Vinařství Skoupil

Penziony

Apartmány Ladná

Apartmány

Rezidence Adalbert

Apartmány

k Babičce

Kouzelné chalupy