Prosecco Residence Marko

Říká Vám něco název penzionu Hardy s kohoutem ve znaku? Přemýšlíte, jestli jste to už na našich stránkách viděli? Máte pravdu. Prosecco residence Marko je mladší bratr penzionu Hardy v nedalekých Valticích. Zatímco se v pensionu Hardy snaží skloubit francouzský šarm koňakové sbírky s tím moravským, v nově otevřené Prosecco residenci si pro vás majitelé připravili kombinaci italského Toskánska s již tradiční moravskou pohostinností.

Jak to tam chodí

V residenci si určitě odpočinou i ti nejnáročnější hosté. Najdete zde vše na jednom místě od ubytování, špičkové restaurace, kde vám šéfkuchař připraví speciality z lokálních surovin, až po vinný sklípek.

V létě roku 2018 bude hostům k dispozici již i wellness s krytým bazénem, při příznivém počasí částečně otevřeným, dvěma vířivkami, saunou a masážemi.

Kde budete spát

Všechny pokoje v residenci jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Vybrat si můžete klasický dvoulůžkový pokoj, pokoj s terasou, prostorný apartmán s obývacím pokojem a kuchyní nebo novomanželský apartmán s dvěma terasami. Kromě novomanželského apartmá, které má přímo na pokoji otevřenou koupelnu s prostornou vanou vybízející k relaxaci, mají všechny ostatní pokoje oddělenou koupelnu s proskleným sprchovým koutem.  Dámy jistě ocení vybavení koupelny, kde je samozřejmostí fén, žehlička na vlasy a přírodní kosmetika značky Botanica.

Co tam můžete dělat

Jak již název residence napovídá, v objektu se nachází moderně vybavená „prosekárna“, která nabízí 30 druhů prosecca. Pokud si nebudete chtít svou sklenku italského vína vychutnat v prostorách přímo pro to určených, stulte se na gauč ke kachlovým kamnům, kde teprve zažijete tu pravou romantiku.

Jelikož se residence nachází v Úvalech, které jsou součástí Lednicko-valtického areálu, zajeďte si pár kilometrů na barokní zámek Valtice nebo o kousek dál do Lednice, kde si udělejte procházku zámeckým parkem až k Minaretu.

Co byste měli ještě vědět:

  • Wifi zdarma v celém areálu
  • Snídaně v ceně ubytování
  • Soukromé parkování

Prosecco Residence Marko

Úvaly 9
691 42, Valtice
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Pumpion

Malé penziony

Rezidence Adalbert

Apartmány

Hardy

Penziony

Apartmány Vila Mia

Apartmány

Apartmány V Jámě

Apartmány