Roubenky Annaberg

Hledáte unikátní ubytování v Jeseníkách, kde budete mít dostatek soukromí, ale také budete obklopeni pohodlím a luxusem? V tom případě pro vás máme skvělý tip – roubenky Annaberg nabízí vše, co jsme uvedli výše a ještě mnohem víc. Uzavřený areál  v klidné části obce tvoří dvě roubené chalupy se zahradou, dětským hřištěm, bazénem, mini skiareálem pro děti a vlastním parkovištěm.

Čeká na vás krásná příroda, drsná krajina a čistý horský vzduch, chalupy se hlavně zaměřují na rodiny s dětmi, ale na své si přijdou i páry toužící po romantickém víkendu.Číst více

Kde budete spát

Roubenka poskytuje společné ubytování až pro 12 osob  a dalším 4 osobám ubytování v luxusním apartmá s kompletně vybavenou kuchyňkou, obývacím pokojem a vlastní koupelnou. Celkem se tedy do jedné chalupy vejde 16 lidí. Každá z nich má dole obývací pokoj s krbem a velkou kuchyní,  pokoje jsou v podkroví. Obě kuchyně v chalupě jsou vybaveny tak, aby hosté měli vše, co potřebují, pokoje jsou krásné, útulně zařízené. V celé chalupě převažuje dřevo, které na vhodných místech doplňuje kamenný obklad, doplněný historickými doplňky nebo ve stylu vintage.

Co tam můžete dělat

Každá chalupa má vlastní terasu, kde si za teplých večerů můžete užít posezení s přáteli. Celoročně můžete využít luxusní venkovní vířivku, v každé roubence je dále finská sauna, šipky a různé společenské hry. V létě je v provozu vyhřívaný zastřešený bazén a gril. Děti si užijí na dětském hřišti, pravé kamenné lezecké stěně či trampolíně. V zimě je tu pro děti malý lyžařský areál, kde je možno sáňkovat, bobovat a lyžovat. Půl kilometru od chalup je lyžařský areál Kouty, kam lyžaře sváží skibus. Místo je skvělým startem na různě náročné turistické túry, děti si pak užijí zábavu v nedalekém areálu Kociánov, na všechny pak čekají zajímavé historické památky.

Co byste ještě měli vědět

Každý den můžete mít čerstvé pečivo z místní pekárny.

Wifina je samozřejmostí v celém areálu.

Každá chalupa má digitální satelitní televizi, DVD, HI-FI a domácí kino.

Zdarma si můžete půjčit různé sportovní vybavení.

Rodiče s dětmi si mohou zapůjčit sportovní kočárek do horského terénu nebo sedačku na nošení dětí.

Hosté mohou zdarma využít pračku a žehličku.

Parkovat lze přímo před chalupou.

Další nabídky v této lokalitě

Villa Regenhart

Hotely

Theresian Apartment

Apartmány

Resort Sobotín

Hotely

Hejlův mlýn

Malé penziony

Roubenky pod oborou

Kouzelné roubenky