Šípková

Martin Roubal to měl se svým jménem nejspíš předurčené, že svůj život zasvětí roubenkám. Sám si navrhl a postavil roubenku Šípkovou, ve které se vrátíte zpět do staré a neuspěchané doby našich babiček. Repliky starodávného nábytku, romantická kachlová kamna a pouhých 5 minut od sjezdovky – to dělá z chalupy ideální místo pro setkávání rodin s dětmi v srdci Krkonoš.


Vybavení

JAK TO TAM CHODÍ

Po příjezdu vás ubytují majitelé Roubalovi, předají vám klíče a pak je vše ve vaší režii. Prostorná roubenka poskytuje 2 čtyřlůžkové apartmány a 1 dvoulůžkový pokoj. Příjemné spaní prožijete i za kachlovými kamny, kde leží vyvýšená postel s kokosovou matrací. Přesně tak jak to znáte z pohádek a k tomu ten čerstvý horský vítr! Jídlo si připravíte na litinovém sporáku, v peci nebo v grilu. Na nákupy nemusíte nikam daleko. Centrum obce s obchody i restauracemi se nachází 3 minuty od chalupy.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Soukromí na dovolené vám zaručí klidná horská příroda, která roubenku obklopuje ze všech stran. Osvěžit se můžete ve venkovním bazénu nebo v starobylé dřevěné vaně v podkroví. Během zimních měsíců bezesporu oceníte sjezdovku krkonošského skireálu Černý důl, který je vzdálený pouhých 5 minut cesty autem. Přijedete-li na roubenku v létě, udělejte si výlet na vrcholek Sněžky, k prameni Labe nebo do Prachovských skal. Zdejší stezky přitahují i milovníky cyklistiky.

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

Wifina je v celé roubence rychlá a spolehlivá.

Chalupa je nekuřácká.

Nedá se tu platit kartou.

Pro děti je tu venkovní hřiště.

Zvířata vemte s sebou.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Kouzelné chalupy 2016 Vítěz v kategorii Kouzelné chalupy 2016
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Konopindova chata

Kouzelné chalupy

Ledárna

Kouzelné roubenky

Brusírna

Kouzelné roubenky

Chalupa Mlýn

Kouzelné roubenky

Roubalka

Kouzelné roubenky