Villa Regenhart

Romantický wellness & spa hotel Villa Regenhart **** stojí nedaleko centra lázeňského města Jeseník. Citlivá renovace hotelu byla dokončena v květnu 2016. Dochovaly se základní neobarokní, neorenesanční i secesní prvky, které byly doplněny starožitným nábytkem ve společenských prostorách. Impozantní stavba spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním wellness prostorem. Všechny pokoje a apartmány disponují Wi-Fi připojením, satelitní TV, stylovým nábytkem a vlastní koupelnou. K hotelu patří také venkovní terasa a rozlehlý park.

Hotelové ubytování pro děti mladší 12 let poskytujeme pouze po předchozí domluvě. Náš hotel je striktně nekuřácký a není možné zde ubytovat domácí zvířata. Děkujeme za pochopení.

Hotel je situován cca 500 metrů od centra lázeňského města Jeseník a 10 minut chůze od autobusového nádraží. Na letiště v Ostravě dojedete autem za 2 hodiny.


Wellness centrum nabízí relaxační bazén s tryskami, finskou, parní a solnou saunou, venkovní ochlazovací bazének a zážitkové sprchy. K dispozici je také venkovní vířivka pro 4-6 osob s relaxační zónou, ve které se můžete občerstvit čerstvým džusem či detoxikačním čajem. Nedílnou součástí wellness centra je privátní zóna s vířivkou, vodní postelí a saunou. Hotel nabízí široké spektrum spa procedur, zejména masáží, zábalů a jiných rituá

Číst více

Vybavení

Villa Regenhart

Josefa Hory 673
790 01, Jeseník
Česká republika

Další nabídky v této lokalitě

Zámecký resort Sobotín

Hotely

Roubenka Oliver

Kouzelné chalupy

Srub Midla

Apartmány

Roubenky pod oborou

Kouzelné chalupy

Roubenky Annaberg

Kouzelné chalupy