Villa Regenhart

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Nedaleko centra lázeňského města Jeseník se mezi stromy ukrývá architektonická perla z konce 19. století. Impozantní stavba, která nese jméno jesenických tkalců rodu Regenhart, dnes spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním prostorem a poskytuje tak možnost jedinečného ubytování v romantickém wellness & spa hotelu Villa Regenhart****.

Vybavení

JAK TO TAM CHODÍ

Jedna z nejkrásnějších vil Jeseníku je vzdálena přibližně 500 metrů od jeho centra a 10 minut chůze od autobusového nádraží. V květnu 2016 byla dokončena rekonstrukce hotelu a citlivou renovací se tak podařilo vrátit neobarokní vile její bývalou slávu. Kromě restaurace a wellness patří k hotelu také venkovní terasa a rozlehlý park.


KDE BUDETE SPÁT

Že jste se opravdu ubytovali v honosné rezidenci, která patřila rodině spjaté s textilní výrobou, pocítíte hned ve vstupní hale. Té totiž dominuje masivní schodistě a historické fotografie rodu Regenhartů. Dochovaly se základní neobarokní, neorenesanční i secesní prvky, které byly doplněny starožitným nábytkem ve společenských prostorách. 

Vybrat si můžete z několika typů ubytování, ale všechny pokoje a apartmány disponují Wi-Fi připojením, satelitní TV, stylovým nábytkem a vlastní koupelnou. Ve všech pokojích vás také čeká kvalitní spánek na manželské king size posteli nebo na dvou oddělených lůžkách. Nechybí ani bezbariérový pokoj v přízemí hotelu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně ve formě švédských stolů a vstup do wellness.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Hotelové wellness centrum nabízí relaxační bazén s tryskami, finskou, parní a solnou saunou, venkovní ochlazovací bazének a zážitkové sprchy. K dispozici je také venkovní vířivka pro 4-6 osob s relaxační zónou, ve které se můžete občerstvit čerstvým džusem či detoxikačním čajem. Nedílnou součástí wellness centra je privátní zóna s vířivkou, vodní postelí a saunou. Hotel nabízí široké spektrum spa procedur, zejména masáží, zábalů a jiných rituálů.

Vysoký standard služeb si hotel zachovává také v restauraci, která nabízí tradiční české i mezinárodní pokrmy a vaří výhradně ze sezonních a regionálních surovin. Vyrazit můžete také do místních hor. Pro výlety do blízkého okolí vám na recepci rádi zprostředkují zapůjčení jízdního kola nebo v zimě lyží či snowboardu.

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

  • Celý hotel je striktně nekuřácký.
  • Domácí mazlíčky nechte tentokrát doma.
  • Ubytování pro děti mladší 12 let je poskytováno po předchozí domluvě.
  • Zaparkovat můžete zdarma na hotelovém parkovišti.

Další nabídky v této lokalitě

Restaurace Na Palubě

Restaurace

Roubenky pod oborou

Kouzelné roubenky

Křížový vrch

Penziony

Kolovna

Penziony

Zámecký resort Sobotín

Hotely