Yard resort

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

V dojezdové vzdálenosti od Prahy, stojí bývalé hospodářské stavení, které majitelé proměnili v cíl golfistů, gastroturistů a všech, kteří touží po příjemném odpočinku od shonu všedních dní. Rekonstrukce proběhla nedávno, a tak je vše nové a pěkně voní dřevem. Místní restaurace má vysoké stropy s trámovím, na první pohled vás dostane wow efekt a prostor se vám hned zalíbí. Kavárna zase působí příjemným dojmem, když v krbu hoří oheň. Asi nejkrásnější pohled na okolí je na podzim, když z oken koukáte na barevné stromy.

Typické místo pro svatby, kde volný termín budete hledat dlouho. Ne nadarmo totiž Yard resort získal 3. místo v soutěži o Nejkrásnější svatební místo roku 2014, 2015 a 2016.

Číst více

Vybavení

  • Kavárna
  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Pes
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

KDE BUDETE SPAT

V hotelu je k dispozici 20 pokojů, u části z nich je možnost přistýlky. Nejluxusnějším pokojem, určeným například pro novomanžele, je romantické apartmá s kulatou vířivou vanou vedle postele, které má i velké okno s výhledem do zahrady, přiznané trámoví a designový nábytek na míru. Ale všechny pokoje jsou útulné, pěkně zařízené a s pohodlnou postelí.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Sportovci jistě ocení možnost zahrát si golf na místním šestijamkovém hřišti, začátečníkům pak poslouží tréninkové plochy. Pro ty, kdož do míče raději kopají, než jej odpalují holí, je tu hřiště na footgolf – hru, která je svým i pravidly golfu velmi podobná. Pro děti je zde dětské hřiště. V dojezdové vzdálenosti pak je zámek Mělník, Veltrusy a Loučeň, v létě v okolí najdete mnoho koupacích možností, včetně vyhlášeného jezera Lhota.

CO BYSTE JEŠTĚ MĚLI VĚDĚT

V restauraci jsou připraveni i na děti – nabízí dětské menu s omalovánkami, dětský koutek či stolní fotbálek.

Parkování v areálu je zdarma.

Wifina je v celém objektu zdarma a bez hesla.

Ubytování domácích mazlíčků je za poplatek a po domluvě.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Další nabídky v této lokalitě

Zámek Liblice

Hotely

Hotel Paris Prague

Upper Class

Aquarius

Apartmány

Na Kmíně

Penziony

Art Deco Imperial Hotel

Upper Class