Zikmundov

Kdy jste naposledy dělali jen to, co jste VY chtěli? Těžké si vzpomenout, že? V tom případě vám doporučujeme odjet z velkoměsta, do Starých Hutí, kde se mezi kopci schovává penzion Zikmundov. Místo, kde vás celé dopoledne nechají prospat a snídani vám diskrétně schovají. Kde můžete celý den běhat po lesích nebo sedět se skleničkou prosecca na trávě a nedělat vůbec nic. Kdykoli si řeknete, dostanete skvělé jídlo nebo svačinku a doporučení, jak je párovat s vínem. Ráj, který zkrátka musíte zažít. 

Cena od2580 Kč Pokoj /noc

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Zikmundov má devět pokojů, dvou- až čtyřlůžkových, které jsou každý jinak tematicky laděný. Ubytovat se můžete v pokoji Pod pecí, Vzduchoplaveckém, Poličkovém, Zrcadlovém, Acquario, Na konci, Rodinném, Dubovém nebo v novém speciálním pokoji Na samotě. V pokojích najdete přírodní kosmetiku, klimatizaci a ozvučení reproduktory Bang & Olufsen.

Jak to tam chodí

Vyspěte se, jak dlouho potřebujete, a po probuzení si dejte proslulou zikmundovskou snídani, která obsahuje čerstvý domácí sýr, právě upečený chleba a spoustu dalších dobrot. Pak se jděte projít, půjčte si elektrokolo nebo si jen tak sedněte ven a čtěte si. Zkrátka dělejte to, co se vám právě chce. O jídlo se starat nemusíte. Šéfkuchař Pavel vaří z lokálních surovin tak skvěle, že na to budete ještě dlouho vzpomínat. 

Co tam můžete dělat

Den můžete strávit v létě u bazénu, v chladnějších měsících ve vyhřívaných venkovních kádích či v sauně. Máte rádi koně? Je jedno, jak pokročilí jezdci jste, milí zaměstnanci místních stájí přizpůsobí hodinovou vyjížďku přesně vašim jezdeckým kvalitám. Na procházku se můžete vydat třeba na hrad Buchlov, do kaple sv. Barbory nebo na zámek Buchlovice. Na vyjížďky si můžete zapůjčit zikmundovská elektrokola. 


O večerní zážitek se postará i gril OFYR, který promění grilování v mistrovské dílo, vinný sklípek nebo zbrusu nová sauna. 

Co byste ještě měli vědět

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

V ceně pokoje je snídaně a tříchodové večerní menu. Oběd vám kdykoli rádi uvaří za příplatek. 

Dá se platit kartou.

Všude je funkční wifi.

Pejsci jsou tu vítáni.

Vegetariánské / veganské jídlo na přání připraví.

Wellness v podobě koupacích kádí a sauny k dispozici. 

Vlastní bazén v létě. 

Útulný vinný sklípek.  

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Penziony 2019 Vítěz v kategorii Penziony 2019
  • Vítěz v kategorii Penziony 2017 Vítěz v kategorii Penziony 2017
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Theresian Hotel & Spa

Hotely

Miss Sophie´s Olomouc

Boutique hotely

Theatre Hotel

Hotely

Vinný sklep Tosca

Apartmány

Villa Hrušky

Penziony