O nás

Na svých cestách jsme objevili desítky kouzelných míst od romantických chalup, útulných roubenek, mlýnů a statků až po výjimečné apartmány a hotely. Už víme, že za skvělou dovolenou nemusíme cestovat po světě, ale že máme mnoho krás přímo pod nosem.

Projeli jsme Čechy, Moravu a Slezsko.

A zmapovali pro vás naše nejoblíbenější kouzelná místa. Najdete v nich kvalitní služby, nádherné prostředí, tradici, styl, dobrý design i výborné jídlo. Většinu z těchto míst vybudovali jejich hrdí majitelé, kteří do své práce dávají celé své srdce. A my víme, že takové nadšení a zápal pro věc je prostě znát.

Místa, kam bychom nejeli podruhé, tu nenajdete.

Všechna místa jsme sami vyzkoušeli. Vybíráme takové prostory, které se nezasekly v minulém století, ale které svou gastronomií, úrovní služeb a designem odpovídají tomu, čemu většina z nás říká "západní standard". Chceme ukázat, že "český standard" už dávno nejsou jen umakartová jádra, otrávený personál, zašedlé záclony, včerejší rohlíky k snídani a plesnivé koupelnové závěsy.

Jsme parta nadšenců, která ví, že to, co hledáme, máme často pod nosem.

V roce 2020 to bude skoro šest let, co inspirujeme naše fanoušky k objevování kouzelných míst a máme nesmírnou radost, že je jich stále víc a víc. Ze všeho nejvíc nás baví ten dennodenní kontakt jak s našimi partnery, tak s fanoušky, kteří nám píší o radu, na jaké z Amazing Places vyrazit.Tým Amazing Places tvoří profesionálové z různých oborů, kteří náš projekt pomáhají rozvíjet dále. Kromě stálého týmu, který vám tu představíme, k nám neodmyslitelně patří také řada osobností jak z České, tak Slovenské republiky, kteří jsou našimi ambasadory.


Ti, co se starají o naše partnery


Kontaktujte nás