Theatre Hotel

Gift voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Equipment

  • Bath
  • Industrial space
  • Luxury bed
  • Parking
  • Restaurant
  • Wifi
Display all equipment

How does it work there

Pokud přijedete do Olomouce vlakem (berte to jako jeden ze zážitků), skočíte na tramvaj a o dvě zastávky později jste před hotelem. V prostorné recepci spojené s lounge barem Vás přivítá nadmíru milý personál a odvede Vás do pokoje. Na recepci se můžete obrátit s jakýmkoli přáním, nic pro ně není problém. 

Where will you sleep

Odpočívat budete v prostorných pokojích, těch standardních, ale na naše poměry nestandardně velkých, tu najdete 16. Pokud však toužíte po ještě větším luxusu, dopřejte si ho v jednom ze čtyř apartmá Junior Suite, které mají rozlohu 70 m2. Na každém designovém pokoji na Váš čeká kávovar, vana nebo sprcha a extra měkoučké ručníky. 

What can you do there

V Olomouci nevynechte procházku historickým centrem a navštivte jednu z  výborných kaváren, kterých je ve městě nespočet díky množství českých i zahraničních studentů. Pokud se Vám nechce objevovat krásy moravské metropole, nic Vám nebrání zůstat v hotelu, aktivit máte na výběr několik. Užijte si relax v Scene wellness, čeká Vás intimní atmosféra několika saun, vířivky, páry. Dopřát si můžete také masáže a zkrášlovací rituály. 

Pokud Vás láká hazard, zkuste štěstí v místním kasinu, do nějž se sjíždí hráči z celé republiky. Přihlaste se na některý z pokerových turnajů a užijte si trochu adrenalinu. 

Při cestě do hotelu Theatre nemůžete vynechat restauraci Entrée. Pod vedením šéfkuchaře Přemka Forejta je z ní jedna z nejlepších restaurací na Moravě. Návštěva Entrée je opravdu zážitek, který Vám rozšíří obzory kombinací jedinečných jídel, vlastními drinky a skvělými víny párovanými s pokrmy. 

What else you should know

Wifi k dispozici v celém hotelu

Parkování zdarma 

Snídaně v ceně 

Wellness zdarma pro hotelové hosty

Awards

  • Winner in the Hotels category 2018 Winner in the Hotels category 2018
  • Winner in the Hotels category 2017 Winner in the Hotels category 2017
All awards

Other offers in this location

Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories

Boutique hotels

Penzion u Kubesa

Pensions

Poloroubenka GRIMIK

Magical timbered houses

Theresian Hotel & Spa

Hotels

Miss Sophie´s Olomouc

Boutique hotels