read

Stylový zámek uprostřed divoké přírody Vysočiny

S časopisem Euro jsme se pro tentokrát vydali poblíž Kutné Hory, kde se uprostřed lesů skrývá zámek nabízející hostům království klidu.

read

Tak tohle je Kolovna

Sledujete naše cyklotoulky AMAZING PLACES NA KOLE? Pak si možná říkáte, co je to ta často zmiňovaná KOLOVNA. Přečtěte si, co vše pod tímto názvem najdete.

read

12 míst, o kterých ještě nevíte

Představíme vám místa, která patří k našim tajným favoritům. Moc se o nich ještě neví, a tak je posíláme do světa, abyste je mohli vyrazit objevovat s rodinou, přáteli nebo třeba s kolegy z práce

read

Skrytý poklad Lužických hor

Přesně to je Jítravský dvorec – kouzelné místo mezi Libercem a Novým Borem, kde byste asi jen těžko hledali hotel a penzion s vlastním chovem dobytka. S týdeníkem EURO jsme pro vás tohle místo našli!

read

10 tipů, kam vyrazit na dámskou jízdu

Jednou za čas je fajn vyrazit si jen tak v holčičím složení a užít si den dva někde společně. Ať už budete chtít do hor nebo si dát sklenku dobrého vína, tady pro vás máme pár tipů.

read

Za krásami Valašska na elektrokole

Nahlédněte s námi do kouzelné CHALUPY SIHELNÉ, která svým hostům poskytuje skvělé zázemí i půjčení kol k výletům a objevům po okolním Valašsku.

read

10+1 míst, kam se jet v létě vykoupat

Here is summer tips of places where you can stay cool during these hot times. Temperatures are rising and we wish we could be sitting by the pool. Come and enjoy these amazing places with us.

read

Place (not only) For Those Who Love Cycling

Discover with us and magazine THE BUSINESS this tucked away place in the Olomouc Region, the mountain village Hynčice pod Sušinou hidden between the hills, where the Kolovna (trans. ‘Cycle Inn’) B&B is located.

read

Udělejte radost

Už jí nemusíte číst myšlenky, prostě práskněte, že jsme dárek tentokrát poradili my i s časopisem TRAVELDIGEST.

read

Kouzelne chaty a chalupy

Dovolená u moře je fajn, ale věřte, že dokonalý relax zažijete i doma. Společně s časopisem BLESK PRO ŽENY doporučujeme..

read

Krása se skrývá v detailu

Pokud jste milovníci hor, preferujete komfort apartmánů a oceníte interiéry propracovanédo nejmenšího detailu, s týdeníkem EURO pro vás máme tip, místo uprostřed Pece pod Sněžkou!

read

Jizerské traily a vyhlídky

Vydejte se s námi na kole do hor vyzkoušet lesní stezky! Provedeme vás krásnou chalupou JIZERSKÁ VYHLÍDKA a ukážeme, co je vlastně Singltrek pod Smrkem, který láká nespočet cyklistů.