read

Čas zrání vinné révy

Přichází doba slavností vína! Nechte se inspirovat v článku, který jsme napsali s časopisem MARIE CLAIRE, kam se za dobrým vínem vypravit, a objevte místa vskutku kouzelná...

read

Pohádková dovolená v Telči

Uprostřed pohádkového náměstí stojí budova z 16. století - Chornitzerův dům za jejíž majestátní dřevěnou branou a modrou fasádou se skrývají čtyři nadstandardně zařízené apartmány o kterých jsme pro vás napsali v týdeníku EURO

read

Römerquelle Places

What comes to your mind in connection with the Römerquelle brand? For us it's definitely good food. Take a look at our common selection of places to go for great gastronomy.

read

The most Amazing Places of 2019

We organized our second Amazing Party to appreciate the most charming places we have and above all to celebrate our fifth birthday. And who won the most amazing place in 2019?

read

Lákavá smyslnost

Není nutné hnát se do dalekých tropických oblastí, když naše domovina skýtá pompézní wellness hotely. Ve kterých si podzimní počasí užijete, si přečtěte v článku, který jsme pro vás napsali spolu s časopisem LUXURY.

read

Rekonstrukce roku

Z původní barokní sýpky je designový skvost - HOTEL LOTRINSKÝ, který je nominován na Českou cenu za architekturu přečtěte si více v článku, který jsme pro vás s týdeníkem EURO napsali..

read

Win a stay in a luxury chalet in Austria!

Amazing place near Salzburg. Don't miss this great opportunity to win a stay in Chalet Luxus Lodge!

read

Starring: The guest

We went on a trip with the weekly magazine EURO to the city of Hané, where we have discovered the combination of fantastic food and design

read

Places which we love - My cooking Diary

Kate aka My Cooking Diary, who works with us over a year, will present to you her choice of the TOP 5 places which she recommends.

read

Nocování V Polích

Občas stačí, když vyrazíte kousek za město, abyste dobili baterky na plánování zásadních cest a dobrodružství. S časopisem TRAVEL DIGEST jsme na jedno takové místo vyrazili i my..

read

KDYŽ MILUJETE OUTDOOR

SPOLEČNĚ S ČASOPISEM MAMINČIN PUNTÍK JSME OBJEVILI MÍSTA, KTERÁ PROSTĚ NELZE MINOUT. SPOLEČNÝM JMENOVATELEM JE PŘÍRODA A ZÁŽITKY.

read

Pravidelná zastávka v Olomouci

Podívejte se s námi a týdeníkem EURO do hoteu Miss Sophieʼs, který sídlí v památkově chráněném domě ze 13. století...