Augustiniánský dům

Vynikající gastronomie, skvělé víno, excelentní snídaně, nádherné wellness a stále se smějící personál... Prostě ráj na zemi, který se skrývá v Augustiniánském domě - v hotelu, jenž se nachází v Pražské čtvrti lázeňského města Luhačovice.

Augustiniánský dům má v ubytovávání hostů desítky let dlouhou tradici. K častým hostům patřil například skladatel Leoš Janáček, který se zde ubytoval celkem dvanáctkrát a složil zde světoznámou Glagolskou mši či skici k milované Lišce Bystroušce.

Luhačovice jsou lázeňským městem a skvělé procedury najdete také přímo v hotelu. Nabízí zde širokou nabídku vybraných masáží, zábalů, wellness procedur a rituálů. Určitě byste si neměli nechat ujít návštěvu ani v místní vyhlášené restauraci, kde ale po dobu večeří musíte dodržovat smart casual dress code. To znamená, že frak není nutný, ale v džínách a tričku to podceníte.

Číst více

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

KDE BUDETE SPÁT

Vybrat si můžete z 23 pokojů různých kategorií. Všechny jsou ale vybavené klimatizací, tabletem, televizí. Hosté mají k dispozici župan a pantofle. Všechny pokoje jsou elegantní, s pohodlnou postelí a zařízené tak, abyste si maximálně odpočinuli. V hotelu najdete i dvě apartmá, ve kterých na vás po příjezdu čeká malé překvapení.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

K hotelu patří Zahrada šesti smyslů, která má několik zastávek. Na každé potěšíte jiný ze svých smyslů, ať už jde o sluch, čich či hmat. Součástí zahrady Augustiniánského domu je i hotelová jedlá zahrádka a její vyhlášené chutě. Samotné Luhačovice jsou vyhlášeny svými minerálními prameny, ale město má také speciální turistické okruhy po okolí s přírodní scenérií a krásné památky.

Co byste ještě měli vědět:

  • Na děti jsou v hotelu připraveni – nabízí dětské menu, hřiště i hlídání.
  • Internet je samozřejmostí ve všech prostorách hotelu.
  • Parkování v areálu hotelu.
  • V hotelu nabízí konferenční vybavení pro firemní akce.
  • Domácího mazlíčka bohužel musíte nechat doma.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Upper Class 2017 Vítěz v kategorii Upper Class 2017
Veškeré ocenění

Slovo majitele

Generální manažer Ing. Petr Borák
Generální manažer Ing. Petr Borák
06/02/2019
V březnu 2019 oslavíme 9. narozeniny hotelu. I letos Vám nabídneme zážitky, při kterých načerpáte nové síly a potřebnou energii. Můžete se těšit např. na Masáž 6 smyslů, nebo nové tematické víkendy. Více informací o novinkách nalezete na našich stránkách.
V březnu 2019 oslavíme 9. narozeniny hotelu. I letos Vám nabídneme zážitky, při kterých načerpáte nové síly a potřebnou energii. Můžete se těšit např. na Masáž 6 smyslů, nebo nové tematické víkendy. Více informací o novinkách nalezete na našich stránkách.

Další nabídky v této lokalitě

Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories

Boutique hotely

Hotel Elizabeth Trenčín

Upper Class

Chalupa Sihelne

Kouzelné chalupy

Grandhotel Tatra

Hotely

Artur Štramberk

Kouzelné roubenky