Hotel Casa Marcello

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Chcete-li si užít kouzlo staré Prahy, ubytujte se v hotelu Casa Marcello. Hotel, jehož historie sahá až do 13. století, je umístěn hned vedle tisíc let starého kláštera svaté Anežky, několik kroků od Karlova mostu a Staroměstského náměstí. Budete-li mít náladu odpočívat, oceníte tiché prostředí, vinné lázně a masáže, budete-li si chtít užít bohatý noční život, luxusní obchody a kultovní kavárny, stačí se jen vzdálit pár kroků do samotného centra Prahy.

Kde budete spát

V hotelu, který byl původně součástí Anežského kláštera, je 20 dvoulůžkových pokojů, 6 junior suitů a 6 apartmánů. Gotické prvky budovy jemně a stylově dotváří luxusní vybavení hotelu. Milou atmosféru doplňuje také květinová výzdoba i přátelský a ochotný personál. Z pokojů je kouzelný výhled na Anežský klášter a starobylé pražské střechy. Hotel si užijete nejen jako milenecká dvojice nebo rodina, ale také jako účastník konference či teambuildingu, připraveni tu jsou na vše.

Co tam můžete dělat

Určitě vyzkoušejte místní restauraci Agnes, kde vaří výborný šéfkuchař Ondřej Mandík. V létě si můžete skvělé jídlo vychutnat na venkovní zahrádce, kde budete odpočívat pod sto let starým svatojánským stromem. Zajděte si určitě do vinných lázní, sauny nebo využijte místní masáže. I přesto, že je hotel tiché a odpočinkové místo, můžete jen kousek za rohem zažít pravý ruch velkoměsta se všemi kultovními pražskými bary a obchody. V blízké vzdálenosti jsou také všechny významné pražské památky.

Co byste měli ještě vědět

  • Všechny pokoje jsou nekuřácké.
  • V ceně pokoje je bufetová snídaně.
  • Dá se platit kartou.
  • V létě si můžete posedět na venkovní zahrádce.
  • Všude je funkční wifina.
  • Pejsci jsou tu vítáni.

Další nabídky v této lokalitě

Apartmány U Modré Kachničky

Apartmány

Aquarius

Apartmány

Apartmá Staré Město Praha by Chateau Mcely

Upper Class

Alcron hotel Prague

Hotely

Hotel Paříž Praha

Upper Class