Na Stodolci

Klidný kout v malebném městečku Chřibská, kde objevíte útulný penzion, skvělou restauraci i stylovou kavárnu. Vše na dosah přírodních pokladů Českého Švýcarska. Tohle místo láká na skvělou dovolenou v přírodě ve dvou i s dětmi.

Na Stodolci vám nebude nic chybět a najdete tady vyžití, ať už jedete sami nebo s dětmi. Utečte na chvíli z města a zažijte atmosféru venkova. Zážitků bude tolik, že na počítač a mobil zapomenete. Čerstvý vzduch, nádherná příroda a skvělé jídlo vás přesvědčí, že se sem budete chtít vracet.

Vybavení

KDE BUDETE BYDLET

Ubytujte se v jednom z šesti pokojů v tradičním stylu staré chalupy s podkrovními trámy, které voní dřevem. Větší prostor vám poskytne jeden ze dvou apartmánů, které se nacházejí v původní zrekonstruované stodole. Pro kouzelné výhledy z terasy doporučujeme letní pokoje s nádherným pohledem do okolní krajiny. A pokud vás bude víc, pronajměte si rovnou celou roubenku, kterou můžete mít jenom pro sebe. Je postavená tradičním tesařským způsobem z masivního dřeva tak, jak se na venkově stavělo kdysi. Roubenka má dvě patra a hned tři ložnice. Plně vybavenou kuchyň a jídelní kout až pro 8 osob. Pro výlet s partou nebo celou rodinou jak dělané.

 

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Musíte ochutnat místní kuchyni, kterou Na Stodolci umí perfektně. Pokud tu bude zrovna plno, zajděte do Café Tyjátr, na dezert, kávu i něco dobrého na zub. Využijte možnosti vyjížďky na koni, které jsou v penzionu k dispozici. Pro začátečníky i zkušenější. Objevujte okolní přírodu Českého Švýcarska, pěšky nebo na kolech. Naskytnou se vám nádherné výhledy, které vás doslova okouzlí.

CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

Pro hosty je k dispozici parkování

Wifi je na pokojích i v restauraci samozřejmostí

Projížďky na koních je potřeba rezervovat dopředu

V sezóně je možné rezervovat pouze týdenní pobyty

Půjčení kol, dětského nosítka či vozítka je za poplatek

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Restaurace 2018 Vítěz v kategorii Restaurace 2018
  • Vítěz v kategorii Penziony 2016 Vítěz v kategorii Penziony 2016
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Restaurace Jítravský Dvorec

Restaurace

Aparthotel Lípa

Hotely

Krásná Samota

Malé penziony

Vejminek 1843

Kouzelné roubenky

Hotel Kleis

Hotely