Villa Rosenaw

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Villa Rosenaw, to je nejstarší dům v Rožnově pod Radhoštěm. Místní vile neřeknou jinak, než zámeček nebo Fassmanova vila. Pan Fassman nechal vilu vystavět na počátku minulého století pro reprezentační účely. To Ville zůstalo dodnes. Pořádají se tu během celého roku svatby, konferece, skvěle tu vaří a bez jakýchkoliv pochyb se tu i skvěle odpočívá.Panenskou přírodu Beskyd budete mít přitom na dosah. 

Jak to tam chodí

K vile vede dlouhá příjezdová cesta, která se vám rozprostře ihned za vstupní branou. Ta pořádná okázalost  začíná až za masivními vchodovými dveřmi. Vila je krásně světlá, ,  plná světlého dřeva, skla a roztomilých pastelových barev. Na počet hostů,kteří se do hotelu vejdou tu jsou zřízeny dvě restaurace. Jedna velmi světlá, s velkými okny, květinovými vzory zařízena v pastelových barvách doplněna o krb, druhá v podzemí s cihlovými klenbami umístěna v podzemí.

Kde budete spát

Ve vile je na 12 pokojů a vybírat můžete jak z jednolůžkových pokojů, které jsou ale velmi prostorné, tak z klasických dvoulůžkových, junior suitech nebo dokonce z nejprostornějšího apartmánu vybaveném oproti ostatním pokojům kuchyní. Veškeré pokoje jsoui světlé, účelně zařízené a s nápaditými detaily. 

Co tam můžete dělat

alašsko přináší celou řadu aktivit. Jednou z nich je třeba kilometr volnou procházkou vzdálené Valašské muzeum nebo i vyšlápněte na zříceninu hradu Rožnov. Po hezké procházce si zajděte do restaurace na některou z místních specialit, jak jinak než od lokálních dodavatelů. S kávou se pak usaďte v zimní zahradě, kde připravují kávu Rebelbean, kterou nikde jinde v okolí neochutnáte.

Co byste měli ještě vědět

Plánujete svatbu? Co takhle ve Ville Rosenaw

Restaurace a kavárna jsou přístupné i pro neubytované hosty

Zaparkovat můžete přímo v areálu

K wifi se tu samozřejmě také připojíte

Další nabídky v této lokalitě

Artur Štramberk

Kouzelné roubenky

Penzion Roubenka

Kouzelné roubenky

Endemit Boutique Hotel & Spa

Boutique hotely

Miura hotel

Upper Class

Penzion Jurášek

Penziony